Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

O. G. Solskjaeras ruošiasi suteikti šansų M. Greenwoodui


"Manchester United" akademijos auklėtinis Masonas Greenwoodas trečiadienį pelnė savo pirmąjį įvartį pagrindinės komandos sudėtyje, kuomet draugiškose rungtynėse prieš "Leeds United" pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po rungtynių "raudonųjų velnių" treneris Ole Gunnaras Solskjaeras džiaugėsi dėl 17-mečio anglo bei teigė, kad jis jau artėjantį sezoną gali sulaukti šansų pasirodyti pagrindinės komandos sudėtyje.

"Mes džiaugiamės dėl jo pelnyto įvarčio. Puolėjams labai svarbu pajausti įvarčių skonį.

Žinojome, kad jis pajėgus mušti įvarčius, tačiau pirmasis turėtų nuimti papildomą naštą nuo Masono pečių. Jis puikiai juda aikštėje bei supranta žaidimas. Šis vyrukas taps labai geru futbolininku.

Masonas turi pakankamai talento, kad taptų "Manchester United" žaidėju. Jei pavyks išvengti traumų bei išlaikyti tokį pat profesionalumą, tuomet neabejoju, kad šiuo šansu jis pasinaudos", - po draugiškų rungtynių klabėjo O. G. Solskjaeras.

Norvegas taip pat atviravo, kad jaunasis puolėjas šanso gali sulaukti jau pirmosiose "Premier" lygos rungtynėse, kuriose "Man Utd" stos į kovą su "Chelsea" futbolininkais.

"Jis tikrai turi šansų pasirodyti pirmosiose "Premier" lygos rungtynėse. Jis yra pajėgus nuolatos kurti pavojų prie varžovų baudos aikštelės.

Nenoriu sakyti, kad tokios galimybės nėra. Yra itin gera galimybė Masonui pasirodyti aikštėje, jei ir toliau išlaikys tokį žaidimo lygį. Sunku palikti žaidėjus už borto, kai jie demonstruoja tokį žaidimą", - pridėjo "Man Utd" strategas.

 

Straipsnio įvertinimas: 7 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

0 2 07-19 13:09
Tegu uzsiaugina uzteks pirkti ir pirkti
Bianco
10 9 07-18 15:38
Gal ir gerai būtų kažką savo užsiauginti