O. G. Solskjaeras: "Su tokiu žaidimu tikrai nenusipelnėme pergalės"

"Manchester United" sekmadienį "Premier" lygoje patyrė gėdingą pralaimėjimą "Premier" lygoje, kuomet išvykoje 0:2 nusileido pirmenybių autsaideriams "Watford" futbolininkams.

Po mačo "raudonųjų velnių" strategas Ole Gunnaras Solskjaeras pripažino, kad jo komanda nenusipelnė geresnio rezultato, o žaidimas pirmajame kėlinyje priminė atsisveikinimo rungtynes.

"Rungtynes pradėjome labai prastai. Pirmasis kėlinys buvo labai blogas abiem komandoms. Po pertraukos praleidome du greitus įvarčius ir labai apsunkinome savo situaciją.

Vėliau žaidėme tikrai neblogai, tačiau šioje lygoje niekas nedalina lengvų taškų. Žaidėme per lėtai, o pirmasis kėlinys priminė atsisveikinimo rungtynes", - bendraudamas su "Sky Sports" kalbėjo O. G. Solskjaeras.

"Su tokiu žaidimu tikrai nenusipelnėme pergalės. Atakoje buvome per lėti, o taip pat trūko intensyvumo.

Varžovai išnaudojo savo šansus, o mes švasitėme savuosius. Galėčiau apie tai kalbėti labai ilgai, tačiau privalome, kad artimiausiu metu mūsų laukia dvejos rungtynes, kuriose privalome parodyti progresą", - BBC laidoje dėstė norvegas.