O.Hitzfeldas: „Nusipelnėme lygiųjų“ © Eurofootball.lt
Miuncheno „%c00001“ klubo treneris Ottmaras Hitzfeldas po lygiosiomis pasibaigusių pirmųjų Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynių svečiuose su „%c00062“ buvo patenkintas rezultatu ir gyrė savo futbolininkus už kovos dvasią.

„Tai buvo tikrai puikios rungtynės, pareikalavusios daug jaudulio ir suteikusios daug netikėtumų. Pirmajame kėlinyje „Milan“ buvo aiškiai stipresnė komanda, tačiau mūsų vartininkas Michaelis Rensingas parodė savo klasę, atremdamas kelis pavojingus smūgius. Bet aš manau, kad nusipelnėme lygiųjų, nes teisingai kovėmės iki pat pabaigos“,- kalbėjo treneris.

Vokietijos čempionai Milane du kartus atsilikinėjo, tačiau gynėjas iš Belgijos Danielis van Buytenas paskutinę minutę išlygino rezultatą (2-2) ir suteikė „Bayern“ puikias pozicijas prieš atsakomąsias varžybas.

„Namuose mums pakaks ir lygiųjų 0-0, tačiau privalome įmušti bent 1 įvartį“,- pabrėžė Miuncheno ekipos strategas.

O.Hitzfeldas pažymėjo, kad Italijos komanda antrajame kėlinyje pavargo: „Dėl vieno dalyko neabejoju – Milano futbolininkai antrajame kėlinyje stipriai sumažino savo apsukas. Bet mes esame labiau „antrojo kėlinio ekipa“ ir šįkart jį sužaidėme puikiai. Prie to prisidėjo ir Christiano Lellio bei Luko Podolskio pasirodymai“.

Vis tik „Bayern“ susitikimas kainavo brangiai – dėl menisko traumos gynėjas Willy Sagnolis šiame sezone tikriausiai jau neberungtyniaus.

Tuo tarpu „Milan“ treneris Carlo Ancelotti buvo nusivylęs: „Tai – šaltas dušas. Po to, ką komanda padarė, mes nusipelnėme pergalės. Esame labai nusivylę, bet tikimės sėkmės atsakomosiose rungtynėse. „Bayern“ dabar turi geresnius šansus, tačiau šiandien geresnė komanda buvome mes.“

Milano komandos strategas pripažino, kad jo ekipa išsikvėpė: „Mes tiesiog pavargome. Sunkiai dirbome aikštės viduryje, o lemiamais mačo momentais pritrūkome jėgų ir paprasto aiškumo organizuojant atakas.

Atsakomosiose rungtynėse Miunchene „Milan“ turės verstis be puolėjo Alberto Gilardino, kuris antrajame kėlinyje gavo geltoną kortelę ir privalės praleisti kitas rungtynes.