Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

O. Verbickas: "Įrodėme, kad tai yra ne tik sėkmė"


2018-08-29 10:41:20 Europos lyga Celtic FC FK Sūduva

Marijampolės „Sūduva“ antradienį surengė paskutinę savo treniruotę Lietuvoje prieš kelionę į Glazgą, kuriame ketvirtadienio vakarą kovos su vietos „Celtic“ dėl kelialapio į UEFA Europos lygos grupių etapą. Pirmosios rungtynės Lietuvos čempionų aikštėje baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tiesa, paskutinėje treniruotėje dalyvavo ne visa „Sūduvos“ komanda. Joje trūko į Paryžių pateikti dokumentų Jungtinės Karalystės vizai gauti išvykusių vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino, Aleksandro Živanovičiaus, Jovano Čadjenovičiaus ir Vitalijaus Gajdučiko.

Ši ketveriukė, jei vizų klausimai bus išspręsti teigiamai, į Glazgą trečiadienį atvyks tiesiai iš Prancūzijos sostinės, o likusi komandos dalis – užsakomuoju reisu iš Kauno.

„Sūduvos“ įvarčio į „Celtic“ vartus per pirmąsias rungtynes autorius Ovidijus Verbickas prieš kelionę buvo geros nuotaikos ir kalbėjo apie ryžtą prasimušti į UEFA Europos lygos grupių etapą.

„Smagu susitikti su „Celtic“, mums didelis pliusas buvo, kad jie mūsų neįvertino, – sakė „Sūduvos“ saugas. – Kitose rungtynėse stengsimės pasiekti teigiamą rezultatą ir patekti į grupių etapą. Išanalizavome ir savo, ir varžovų klaidas, jei vykdysime trenerių nurodymas, viskas turėtų būti gerai.“

Taip pat futbolininkas džiaugėsi, kad pavyko antrus metus iš eilės pavyko patekti į atrankos atkrintamąjį etapą.

„Prieš metus visi kalbėjo, kad mums pasisekė. Dirbome ir, manau, įrodėme, kad tai yra ne tik sėkmė“, – tvirtino O. Verbickas.

Trečiadienį 22 val. Lietuvos laiku „Sūduva“ surengs treniruotę „Celtic Park“ stadione, o ketvirtadienį tokiu pat metu toje pačioje arenoje prasidės atsakomosios rungtynės.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (1)

0 8 08-29 12:13
Vizos jau gautos. Visi dalyvaus Škotijoje.