Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: A. Griezmannas pasiprašė būti parduotas "Atletico" klubo


Antradienį po pietų pasirodę pranešimai apie Antoine'o Griezmanno norą palikti Madrido "Atletico" buvo patvirtinti nepraėjus nė parai.

"Atletico" oficialioje svetainėje pranešė, kad po susitikimo su pačiu futbolininku buvo informuoti apie tai, kad šis nori išvykti. "Rojiblancos" taip pat įkėlė vaizdo įrašą, kuriame prancūzas aiškina savo sprendimą.

"Tai buvo neįtikėtini penkeri metai. Dėkoju už viską, Jūs visada išliksite mano širdyje", – prie vaizdo įrašo rašomi A. Griezmanno žodžiai.

Neabejojama, kad A. Griezmannas bus parduotas "Barcelona" klubui. Jau net buvo pranešta, kad katalonai jį įsigys už 125 mln. eurų sumą.

28-erių metų prancūzas dar praėjusią vasarą buvo sulaukęs pasiūlymo iš "Barcelona" klubo, tačiau galiausiai atsisakė šios galimybės ir pasirašė naują kontraktą su "Atletico". Kaip paaiškėjo vėliau, tai tebuvo laikinas prancūzo sprendimas.

A. Griezmannas per penkerius metus "Atletico" komandoje sužaidė 252 rungtynes, įmušė 133 įvarčius ir iškovojo tris titulus.

Straipsnio įvertinimas: 9 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (12) Seniausi (12) Geriausi (12) Anoniminiai (8)

2 29 05-14 23:44
Barcai tikrai tinkamas grajokas, tik pagrindinis klausimas bus ne kur ji statyti, o kaip psichologiskai elgtis, kad nepalūžtų prie spaudimo.. Ir tai savaime aisku reiskia Coutinho isvykima, kažkodėl speciau kad i EPL
5 26 05-14 23:54
Nesuprantu kaip taip yra, kad Realas atrodo nekiša niekur pagalių į ratus Barcai, nei už Ajaxo duetą, nei čia jokių net gandų, kad Barcai kaina užkelt.
TomasHalaMadrid
0 8 05-15 11:02
Averno:
Real tikrai neiskis del griezmano nes jis dabar atletico zaidzia ir tikrai nemanau kad real bent sansa turetu ji isigyti vien del to nes ji pats neitu ten
Realas net nesidomi Griezman... O zaidejas is Atletiko yra perejes ne vienas i Reala
6 14 05-15 07:27
Dar vienas verksnys, kurio nuomonė kasmet keičiasi. Jokios pagarbos tokiems žaidėjams.
 V
1 7 05-15 07:43
Bayern apsipirkinės vasarą