Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: A. Silva tapo ketvirtuoju "Milan" naujoku


2017-06-12 17:49:36 Serie A A.C. Milan FC Porto

Šiandien į Milaną atvykęs ir medicininį patikrinimą sėkmingai atlikęs Portugalijos rinktinės puolėjas Andre Silva sukirto rankomis su "Milan" klubu.

21-erių metų futbolininkas su "Rossoneri" ekipa pasirašė penkerių metų kontraktą. Oficialiai nežinoma, tačiau spėjama, kad "Milan" už snaiperį "Porto" klubui paklojo 38 milijonus eurų.

"Milan" po sezono nenustoja dirbti naujos komandos komplektacijos darbuose - klubą jau papildė keturi naujokai: be A. Silvos taip pat į madų sostinės vienuolikę atvyko Ricardo Rodriguezas, Mateo Musacchio ir Franckas Kessie.

A. Silva, geriausio planetos futbolininko Cristiano Ronaldo pavadintas Portugalijos futbolo ateitimi, pagrindinėje "Porto" komandoje rungtyniavo nuo 2015 metų.

Praėjusį sezoną portugalas save parodė iš gerosios pusės - per sužaistas 44 rungtynes pelnė 21 įvartį ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

A. Silva savo meistriškumą spėjo parodyti ir atstovaudamas Portugalijos rinktinę, kurioje per sužaistas aštuonerias rungtynes sugebėjo pasižymėti septyniais tikslias smūgiais.

Straipsnio įvertinimas: 6 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (9)

Milstas
2 27 06-12 18:37
Nu rimtai Milan tokią simpatišką komandą renka, po kokių dviejų sezonų duos rimtą konkurenciją Juvei. Gal pagaliau pas portugalus koks normalus strikeris pribręs, neapsiribos Postigo's lygio
VIP
0 16 06-12 18:58
Idomia kapela renka,ziuresim kas gausis,bet esu isitikines,kad nebus blogiau nei paskutinius 5metus.Dabar lauksim centro saugo.Forza ACM
Marčius33
0 15 06-12 21:45
Eina sau labai gražiai atrodo Milanas dabar :O Kažkaip tikėjausi kad kinai mėtys pinigus betkur bet apgalvoti pirkiniai tikrai