Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: "Bayern" neišpirks J. Rodriguezo kontrakto


Jamesas Rodriguezas vasarą sugrįš į Madrido "Real" – tai paaiškėjo Miucheno "Bayern" komandai nusprendus neišpirkti kolumbiečio kontrakto.

27-erių metų futbolininką "Bayern" dviem sezonams pasiskolino 2017 metais. Už dviejų metų nuomos sutartį bavarai Madrido klubui jau sumokėjo 13 mln. eurų. Į sutartį buvo įtraukta galimybė už 42 mln. eurų įgyti visas teises į jį.

Visgi prie Niko Kovačo neįsitvirtinęs J. Rodriguezas vasarą bus priverstas grįžti į Madridą ir ten spręsti savo ateities klausimą. Zinedine'ui Zidane'ui grįžus į klubą, sunkiai įsivaizduojama, kad "Real" jį pasiliks.

"Sprendimas buvo priimtas abipusiu susitarimu", – teigė "Bayern" pirmininkas Karlas-Heinze Rummenigge. – Jis kalbėjosi su manimi asmeniškai ir paprašė, kad mes neišpirktume jo sutarties. Aš buvau už tai, kad jis liktų, tačiau jis nori žaisti ir būtų reguliarus startinės sudėties žaidėjas. Čia jis to negali gauti".

J. Rodriguezas turėtų pradėti pasiruošimą sezonui su Madrido "Real". Paskutiniais duomenis, jo paslaugomis domisi Carlo Ancelotti treniruojamas "Napoli". Ispanijos klubas kolumbietį vertina 60 mln. eurų suma.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (3)

Waj
Waj
5 6 06-04 19:41
Laukiam naujienu, kur keliaus kolumbietis
Payet8
 Payet8
5 6 06-04 19:36
Tai vadinasi Kovačas lieka?
LaisvasVejas
1 1 06-05 06:56
Kad iki birželio 15d dar daug tai gali ir persigalvoti James
OhDude
 OhDude
1 0 06-04 22:15
Gaila..
gud
7 6 06-04 20:13
Geras swapas būtų - nusimeta JR ir Jovicius gaunasi "nemokamai". O ir Napoli, be kalbų toks grajokas nepamaišytų. Visi laimingi.