Visos rungtynės
Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: "Borussia" atleido P. Boszą ir jį pakeitė blogiausiu "Bundesliga" treneriu


2017-12-10 13:26:17 Bundesliga BV Borussia Dortmund 09

Dortmundo "Borussia" šiandien surengė specialią spaudos konferenciją, kurioje patvirtino, kad nutraukė bendradarbiavimą su 54-erių metų futbolo specialistu Peteriu Boszu.

Strategas iš Nyderlandų praėjusią vasarą tapo vyriausiuoju "Borussia" treneriu ir itin sėkmingai pradėjo pirmenybes. BVB kurį laiką tvirtai laikėsi pirmoje pozicijoje, tačiau vėliau rezultatai tik blogėjo - dabar BVB be pergalės skonio lieka jau net devynias rungtynes iš eilės.

"Bundesliga" pirmenybėse jų situacija yra nepavydėtina - po 15 turų turi surinkę 22 taškus ir rikiuojasi tik septintoje pozicijoje. Nuo lyderių iš Miuncheno jau yra 13 taškų deficitas.

BVB vadovai po vakarykščių rungtynių, kuriose šeimininkai pralaimėjo Brėmeno "Werder" ekipai, priėmė galutinį sprendimą dėl P. Boszo ateities ir su juo atsisveikino.

Ilgai surasti naujo stratego Dortmundo ekipos vadovai netruko - jau šiandien toje pačioje spaudos konferencijoje buvo pristatytas naujasis vyriausias ekipos treneris.

Juo tapo 51-erių metų Peteris Stogeris iš Austrijos, šį sezoną dirbęs "Bundesliga" pirmenybėse ir dirigavęs "Koln". Tai gana įdomus "Borussia" klubo pasirinkimas, nes šis strategas dar visai neseniai būtent dėl prastų rezultatų buvo atleistas iš "Koln", kuriam vadovavo nuo 2013 metų.

"Koln" prie P. Stogerio užfiksavo prasčiausią sezono startą Vokietijos pirmenybėse per visą klubo istoriją. "Koln" per 13 pirmųjų dvikovų iškovojo vos tris taškus ir dabar užima paskutinę vietą.

 

Straipsnio įvertinimas: 2 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
2 26 12-10 13:41
gaila BVB, ka vadovai sau masto
As
0 16 12-10 13:53
Praeita sezona reikejo ne tuchel o watzke atleist
L3
0 15 12-10 14:07
o ką sakiau prieš sezoną?? o dar atsirado veikėjų kurie taip džiaugėsi ir plojo koks puikus treneris ir visa kita
Limpopo
0 11 12-10 14:46
Nuo vilko ant meškos?
-
0 6 12-10 14:53
Bent tas gerai, kad jis laikinasis treneris...