Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

Oficialu: "Borussia" įgijo teises į P. Alcacerą


Paco Alcacero karjera "Barcelona" klube yra baigta - Dortmundo "Borussia" išpirko puolėjo kontraktą ir šis po sezono į Katalonijos sostinę nebegrįš.

"Geltonai juodi" 25-erių metų futbolininką vasarą pasiskolino su galimybe po sezono už 30 mln. eurų įgyti visas teises į jį. Po puikaus P. Alcacero sezono starto BVB nusprendė nelaukti iki vasaros - penktadienį oficialiai buvo išpirktas žaidėjo kontraktas.

Jis su "Borussia" pasirašė penkerių metų sutartį ir klube liks bent iki 2023 metų.

"Jis yra tikras puolėjas, kuris savo pasirodymais mums itin svarbiose rungtynėse parodė savo meistriškumą. Laukiame dar daug įvarčių iš šio žaidėjo", - po pasirašytos sutarties kalbėjo BVB direktorius Michaelas Zorcas.

P. Alcaceras per aštuonerias rungtynes BVB gretose yra įmušęs devynis įvarčius.

"Barcelona" klube jis praleido dvejus metus ir ten sužaidė 50 rungtynių.

Straipsnio įvertinimas: 5 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (2)

M-NUS
0 27 11-23 18:20
BARCA:
Kvailiai.. paleisti tokį žaidėją... reikėjo duot tik šansą jam.. gaila labai. Sėkmės Paco Dortmunde.
Nei kvailiai nei ne kvailiai. Būna tiesiog žaidėjas neprilimpa vienam ar kitam klube, o atradęs savąjį klubą pradeda tiesiog siautėti. Nieko naujo futbolo rinkoje.
Tiesto
 Tiesto
7 5 11-23 19:58
Meanwhile barsos profesoriai ieško kuo pakeisti Suarezą
Vaidoshius
30 5 11-23 19:24
Vienintelis kvailys tai čia ir buvo Paco, negi jis bent per nago juodymą tikėjosi, kad sugebės pasodinti ant suolo Moneymarą ar Kanibalezą?? Kokio bukumo padarui reikia būti Čia ir arkliui aišku, kad jis bus suolo brūžintojas ir su tuo susitaikęs turėjo būti. Vieninteliu dalyku galima jį būtų pateisinti, kad jis norėjo pasinaudoti geru šansu Barcoje užsidirbti krūvą pinigų ir po to apsirūpinus eiti į kur tikrai gaus žaisti. Jeigu čia nebuvo jo planas, tai sakyčiau jo naivumas didesnis už salyno malkos lavonus, kurie galvoja, jog yra vieni geresnių futbolistų, bet realiai yra tik paprasti artojai su nosim žemę