Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: C. Ancelotti neteko darbo "Bayern" klube


Miuncheno "Bayern" oficialioje svetainėje paskelbė, kad nutraukė sutartį su vyriausiuoju komandos strategu Carlo Ancelotti.

Vakar Bavarijos ekipa UEFA Čempionų lygoje turėjo susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu - "Bayern" išvykoje nusileido Paryžiaus "Saint-Germain" klubui rezultatu 0-3.

Taip pat ne itin užtikrinta yra viso šio sezono pradžia - Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse po šešių turų užimama tik trečioji pozicija, todėl "Bayern" vadovybė nusprendė imtis rimtų permainų - pakeisti trenerį.

"Mūsų komandos žaidimas nuo pat sezono pradžios neatitinka lūkesčių. Po rungtynių Paryžiuje turėjome labai rimtą pokalbį ir šiandien Carlo Ancelotti informavome apie mūsų sprendimą", - spaudos konferencijoje kalbėjo Karlas-Heinze Rummenige.

Bent laikinai "Bayern" ekipai vadovaus Willy Sagnolas, kuris iki šiol buvo vienas asistentų. Įvairių žiniasklaidos pranešimų teigimu, tarp kandidatų treniruoti Bavarijos ekipą yra laikomi du vokiečiai - Thomas Tuchelis ir Julianas Nagelsmannas.

C. Ancelotti "Bayern" ekipai dirigavo tik daugiau nei metus. Per šį laikotarpį skambių pergalių nebuvo pasiekta - iškovota Vokietijos čempionato taurė.

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
robiszi
10 72 09-28 16:06
gaili baernas pinigu zaidejams ,o kalciaucia padaro ancheloti
Goblinas
9 55 09-28 16:28
das:
O dar stumet ant guardiolos :DDDD
besmegenis isveme Guardiola gavo PILNAI SUKOMPLEKTUOAT CHAMPIONISKA KOMANDA!!! Carlo paeme sugriauta komanda su Lahm ir Alonso,kurie siemet nebelosia su Ribery ir Roben pensija...tu supranti senis ant komandos kaitos laikotarpio papuole,o dar ir pinigu nedave geresniems pirkiniams tik Toliso sugebejo nupirkt..... bepigu vemt nesamones.
radialis
15 44 09-28 16:12
kai pasvarstau visgi jei praeitais metais bayern-real nebutu tiek teisejo klaidu visgi istorija butu likus istorija. realas nebutu apgynes titulo o bayern su anceloti priekyje butu keles taure.
s
0 24 09-28 15:42
jau oficialu
uefa
1 19 09-28 15:48
Daug kur raso kad gali buti ir lowas neblogas variantas butu