Oficialu: "Chelsea" išvarė A.Conte

Londono "Chelsea" komanda oficialiai pranešė, kad nusprendė atsisveikinti su ekipos vyr. treneriu Antonio Conte.

"Norime pranešti, jog išsiskyrė "mėlynųjų" ir stratego keliai.

Per A.Conte vadovautą laikotarpį mes laimėjome šeštąjį lygos čempionų titulą bei aštuntąją FA taurę. Pergalingame sezone triumfavome 30 kartų per 38-is  "Premier" lygos mačus, taip pat pasiekėme rekordinę trylikos iš eilės laimėtų rungtynių seriją čempionate.

Linkime A.Conte sėkmės ateityje", - rašoma ekipos pranešime.

Tiesa, abi pusės dar nesutarė dėl kompensacijos dydžio ir ginčas gali persikelti į tesimą - Conte reikalauja 9 mln. svarų sterlingų.

Manoma, kad atsilaisvinusį postą perims buvęs „Napoli“ strategas Maurizio Sarri.

2016 metais į Angliją atvykęs treneris pirmaisiais savo metais klube sugebėjo triumfuoti Anglijos čempionate, o pernai laimėjo FA taurės varžybas. Visgi, „Premier“ lygoje praėjusį sezoną buvo užimta penkta vieta, o tai reiškė, jog kitą sezoną „mėlynieji“ liks be Čempionų lygos.

Vadovaudamas „Chelsea“ ekipai A. Conte iš viso komandą į kovą išvedė 106 oficialiuose mačuose bei iškovojo 69 pergales, 17 kartų sužaidė lygiosiomis ir patyrė 20 nesėkmių.