Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: Ispanijos futbolo federacija atleido J. Lopetegui


Ispanijos futbolo federacija sudrebino futbolo pasaulį - iki čempionato pradžios likus vos dienai iš vyriausiojo trenerio pareigų atleido Juleną Lopetegui.

Pagrindinė to priežastis - vakar pasiektas susitarimas su Madrido "Real" klubu. Treneris "baltųjų" komandos vairą turėjo perimti iškart pasibaigus pasaulio čempionatui, tačiau federacija priėmė sunkiai paaiškinimą sprendimą.

Teigiama, kad tiek Sergio Ramosas, tiek Andresas Iniesta prieš prasidedant spaudos konferencijai bandė įtikinti, kad jis neatleistų Lopetegui iš šių pareigų, tačiau federacija nepaklausė žaidėjų nuomonės.

Tai - ypač didelis sukrėtimas rinktinei, kuri yra įvardijama viena iš pretedenčių laimėti planetos pirmenybes. J. Lopetegui rinktinės vairą perėmė 2016 metais ir nepralaimėjo nei vienų savo rungtynių.

Ispanijos rinktinė savo kelionę pasaulio čempionate pradeda jau šį penktadienį rungtynėse su Portugalija.

Straipsnio įvertinimas: 17 4

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Tomas
7 51 06-13 13:30
Debilai, rinktine graziai zaide ir buvo tikrai pretendente i top 4, o dabar visi zaidejai supyke bus ir suda mals neiseis is grupes
Mne
5 42 06-13 12:31
Reikejo po pasaulio čempionato paskelbt kad bus treneris
carlos
6 40 06-13 12:23
na jau sunku net sugalvoti kaip galima labiau sau pakenkti, negu šitos ispanų nesąmonės. Netgi pačios kalbos jau kenkia, o jeigu sugalvos prieš čempionatą atleisti trenerį, tai bus debilumo viršūnė ir praktiškai atsisakymas pretenzijų kažką nuveikti. Koks jiems skirtumas, kad jis bus tas realo treneris, duotų pabaigti mundiale, tada ir spręstų.
Ronaldo
12 23 06-13 11:55
tegul Zidane ima, iprates jis su ispanais dirbti
Žemaitis
3 10 06-13 13:41
Geras Dar tuoj praneš, kad į vietą paskyrė Zidaną