Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: Ispanijos Supertaurė bus žaidžiama Saudo Arabijoje


2019-11-11 17:12:59

Ispanijos futbolo federacija pirmadienį specialiai surengtoje konferencijoje patvirtino, kad ateinančius trejus metus Ispanijos Supertaurė bus žaidžiama Saudo Arabijoje.

Įprastai prieš sezoną vykstanti dviejų rungtynių kova tarp Karaliaus taurės ir Ispanijos pirmenybių nugalėtojų šiais metais pakeitė formatą – nuo šiol varžysis jau keturios komandos.

Į finalo ketvertą pateko Karaliaus taurės nugalėtoja "Valencia", "La Liga" čempionė "Barcelona" ir už jos likę abu Madrido klubai – "Atletico" ir "Real".

Jau anksčiau buvo pranešta, kad Ispanijos futbolo federacija finalo ketvertą surengs sausio mėnesį, kas iškart sukėlė klubų nepasitenkinimą.

Ispanijos futbolo federacija po sėkmingų derybų su Saudo Arabija užsitikrino 120 mln. eurų – kasmet po 40 mln. eurų už turnyro organizavimą jų šalyje.


Konferencijos metu taip pat įvyko burtų traukimo ceremonija, kurioje dalyvavo visų keturių turnyre esančių komandų atstovai – Sergio Ramosas ("Real"), Jose Gaya ("Valencia"), Sergio Busquetsas ("Barcelona") ir Saulis ("Atletico").

Ištraukus burtus paaiškėjo, kad pirmajame pusfinalyje susitiks "Valencia" ir Madrido "Real" klubai. Jų dvikova įvyks sausio 8 dieną. Iškart po šių rungtynių – sausio 9 dieną – bus žaidžiamas antrasis pusfinalis tarp "Barcelona" ir Madrido "Atletico" klubų.

Supertaurės nugalėtojas paaiškės sausio 12 dieną.

Straipsnio įvertinimas: 2 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (48)

My Solskjaer
3 40 11-11 17:41
Parsidavėliai.
Deividas Simonis
2 32 11-11 17:55
Tie pinigai tik gadina futbola
Napalys
13 7 11-11 18:42
Na bet fanam tai gerai toks formatas. Gal išvysime dar viena elclasico...