Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: Lietuvos futbolo federacija atleido E. Jankauską


2018-12-04 16:16:41 Lietuva

Lietuvos rinktinėje įvyko ilgai brendę pokyčiai – antradienį vakare oficialiai buvo atsisveikinta su daugiau nei dvejus metus nacionalinei komandai vadovavusiu Edgaru Jankausku.

Po to, kai Lietuvos rinktinė pasirodymą UEFA Tautų lygos C divizione užbaigė neiškovojusi nė vieno taško ir praleidusi net 16 įvarčių, buvo neabejojama, kad E. Jankauskas bus atleistas dar nespėjus prasidėti kitam rinktinių langui.

Lietuvos futbolo federacijos pranešime rašoma: "LFF gali patvirtinti, kad abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu Edgaru Jankausku."

Už įdėtą darbą padėkos žodžius pasakė buvęs E. Jankausko kolega aikštėje, o dabar LFF prezidento pareigas užimantis Tomas Danilevičius: "Norime padėkoti Edgarui ir visai trenerių komandai už jų profesionalų požiūrį į darbą ir atsidavimą, kurį jie parodė būdami rinktinės treneriais.

Linkime  E.Jankauskui ir visam trenerių štabui didžiausios sėkmės tolimesnėse karjerose bei kantrybės siekiant užsibrėžtų naujų tikslų."

LFF pranešime pabrėžiama, kad netrukus bus pradėtos naujo trenerio paieškos. "EuroFootball.lt" žiniomis, bus žvalgomasi į Lietuvos pilietybę turintį specialistą.

E. Jankauskas rinktinės vairą perėmė 2016 metų sausį. Strategas Lietuvos rinktinei vadovavo ilgiausiai po Algimanto Liubinsko ir užfiksavo pačią prasčiausią statistiką tarp visų buvusių trenerių – trys pergalės, penkios lygiosios ir net 21 pralaimėjimas.

Apklausa: Kas taps naujuoju Lietuvos rinktinės treneriu?

Specialistas iš užsienio
Specialistas iš Lietuvos
Grįš vienas iš jau buvusių trenerių
Sunku pasakyti
Straipsnio įvertinimas: 14 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (23)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

GB21
1 26 12-04 17:53
Nera skirtumo, geresniu rezultatu nebus, nebent tautu lygoj iskrite i zemesne grupe daugiau lygiu pasieks ir atrodys kad geresnis treneris
0 13 12-04 21:52
Puiki trenerio karjeros pradzia