Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Oficialu: M. Icardi nuomos pagrindais išvyksta į PSG


Mauro Icardi drama baigėsi – 26-erių metų puolėjas artėjantį sezoną praleis Paryžiaus "Saint-Germain" komandoje.

Argentinietis yra skolinimas Prancūzijos čempionams su teise kitą vasarą tapti pilnateisiu žaidėju. Prieš išvykdamas į Paryžių M. Icardi sutiko pratęsti sutartį su Milano "Inter" iki 2022 metų.

PSG, norėdamas išpirkti žaidėjo kontraktą, kitą vasarą turės pakloti 70 mln. eurų.

"Inter" puolėju norėjo atsikratyti dar vasaros pradžioje, tačiau šis vis dar tikėjosi įgauti Antonio Conte pasitikėjimą ir grįžti į startinę poziciją.

M. Icardi "Inter" marškinėlius gynė nuo 2013 metų. Kapitonu iki praėjusio sezono vidurio buvęs argentinietis iš viso sužaidė 219 rungtynių ir pelnė 124 įvarčius.

PSG šią vasarą įsigijo devynis naujus žaidėjus: be M. Icardi taip pat atvyko Keyloras Navasas, Anderis Herrera, Pablo Sarabia, Marcinas Bulka, Sergio Rico, Idrissa Gueye, Abdou Diallo ir Mitchelis Bakkeris.

Straipsnio įvertinimas: 7 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (9)

6 28 09-03 00:07
Ateities Neymar2
5 21 09-03 01:49
Dar vienas nenormalus prisijunge prie Telemundo Presenta.
2 14 09-03 09:47
..... Google translate..... Detect language: Vaidoshius Translate to: Lithuanian
Waj
Waj
1 12 09-03 09:25
Nu idomu kas cia bus is jo PSG
2 7 09-03 12:03
Vaidoshius:
Prigavo P$G pridurkus kaip reta su šita šiukšle :D Ir po klausia kodėl jie nelošia kaip komanda :D Dar beliktų Arrogantnaldo šiukšlę pakeisti į Cavani, tai vargu ar ir žemdirbių lygą sugebėtų paimti su šitom atmatom :D Krauuuuupu. $hinteras pagal galimybes išties sudirbo beprotiškai fantastiškai šį langą. Elitinių žaidėjų nenusipirko, nes niekas iš tokių kojos nekelia į merdėjančią pensininkų ir atbrosų lygą, bet įsigijo turbūt maksimaliai pajėgius pagal turimus finansus ir lygos reputaciją. Marotta toliau rodo savo talentą, nebe reikalo tepė slides iš Rubentuso maklerių dėl nesutikimo leisti sveiku protu nesuvokiamus pinigus už didžiausią visų laikų transferų fl.opą Tapinaldo rąstą, kuris atnešė chujoviausius rezultatus per daugelį metų. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį kaip tragiškai sudirbo Rubentuso lažybininkai transferuose po Marottos išėjimo, finansinis ir sportinis inkaras Tapinaldo lavonas, visokie Ramziai ir Rabioto šiukšlė, kuris net P$G auksiniame narve buvo nesuvaldomas :D Buvo daug kalbų, kad Marottos išėjimas į $hinterą gali įtakoti jėgų persiskirstymą pensininkų ir atbrosų lygoje, panašu, kad judama link to.
Visi siuksled bet labiausiai apsitrioxines ir pwsislepes sedi tu