Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: O. Dembele keliasi į "Barcelona"


Po kelias savaites trukusių derybų "Barcelona" galiausiai rado išvykusio Neymaro pamainą - ja tapo Dortmundo "Borussia" talentas Ousmane Dembele.

Brazilo perėjimas į "Paris Saint-Germain" tapo rekordiniu bei atsiėjo protu sunkiai suvokiamus 222 mln. eurų. Visgi, katalonai patys atsiliko nedaug ir Dembele pavertė antru brangiausiu futbolininku istorijoje.

20-metis perspjovė netgi pernai į "Manchester United" sugrįžusį savo tautietį Paulį Pogba, nes už jį "Barca" jau dabar paklojo 105 mln. eurų, o suma vėliau gali išaugti net iki 147 mln.

Šio krašto puolėjo sutartyje nurodyta išpirkos sąlyga jau siekia gerokai saugiau atrodančius 400 mln. eurų.

Dembele transfero istorija neišvengė melodramas primenančių posūkių. "Barcelona" iš Neymaro buvo susikrovęs kalnus pinigų, tad logiška, kad "Borussia" reikalavo daugiau nei už žaidėją sulauktų įprastai.

Visgi, katalonams dar labiau nesisekė derybose dėl "Liverpool" lyderio Philippe'o Coutinho, kurio anglai parduoti apskritai nesutiko, ir "Barca" galiausiai buvo priversta susikoncentruoti ties prancūzu.

Dembele, anksčiau ne kartą sakęs, jog "La Liga" vicečempionų dėmesys jį džiugina, savo ruožtu pats nėrėsi iš kailio, kad transferas įvyktų bei praleidęs "Borussia" treniruotę buvo suspenduotas neribotam laikui.

"Barcelona" laimei, ši situacija išsisprendė, o dabar klubo laukia rimtas pastiprinimas.

Praėjusį sezoną per 49 mačus visuose turnyruose Dembele pelnė 10 įvarčių bei atliko 21 rezultatyvų perdavimą.

Taip pat verta paminėti faktą, jog 2016-ųjų vasarą iš "Rennes" atvykęs prancūzas "Borussia" ekipai kainavo 15 mln. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 8 5

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Milstas
Milstas (palaiko Juventus FC, Meksika)
10 55 08-25 19:15
Nors žaidėjas gal ir talentingas, bet elgesys su buvusiu klubu tiesiog šlykštus, bet tikriausiai kirvis atitiko kotą.
1DerFul (palaiko Arsenal FC)
6 41 08-25 18:44
O kaip dėl Joe Alleno?
Nafik
10 40 08-25 19:14
Barca šovė nesveikai, 20-metį malakasosą pavertė antru brangiausiu futbolininku istorijoje. Kad ir koks talentingas, bet nafik Net EPL klubai kurie nelabai skaičiuoja už Dembele su priedais iki 147 mln. niekada nedėtų. Nežinau, bet ir Pogbos transferas neatrodo taip baisiai, iki tol bent jau buvo ne vieną gerą sezoną sužaidęs, o Dembele? Tokiais tempais, tai įsivaizduoju kiek Pulisic po poros metų kainuos. Nes ten talento, kaip Pogba ir Dembele kartu sudėjus, vos 18 metų.
Bvb laimi
5 32 08-25 18:51
105limonu. Bravo BvB
Hm
11 38 08-25 18:43
Super grajokas, kaina mazesne nei buvo rasyta. Dar Coutinho ir bus idomu