Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: "Real" iš trenerio pareigų atleido C.Ancelotti


Madrido "Real" prezidentas Florentino Perezas 21 valandą Lietuvos laiku surengtoje spaudos konferencijoje pranešė, kad išsiskyrė klubo ir stratego Carlo Ancelotti keliai.

Žiniasklaidoje jau ilgą laiką buvo teigiama, kad po sezono C.Ancelotti bus priverstas palikti "baltųjų" trenerio kėdę. Italui šį sezoną su Madrido ekipa nepavyko laimėti trijų svarbiausių titulų - Karaliaus taurės, "Primera" pirmenybių ir UEFA Čempionų lygos.

"Klubo personalas priėmė sprendimą atleisti Ancelotti", - spaudos konferencijoje teigė F.Perezas. - Kas nutiko blogo šiame sezone? Aš nesivelsiu į kalbas dėl šių detalių".

"Real" reikalavimai yra didžiuliai. Visi komandos žaidėjai gerbia Ancelotti, tačiau mes ieškosime naujo trenerio. Būtų puiku, kad jis kalbėtų ispaniškai", - pridūrė prezidentas.

55-erių metų strategas per dvejus metus su karališkuoju klubu iškovojo keturis titulus - Čempionų lygą, Karaliaus, FIFA pasaulio klubų ir UEFA taures.

C.Ancelotti kitą sezoną greičiausiai netreniruos jokios kitos komandos. Šiandien italas pranešė, kad dėl sveikatos problemų su futbolu atsisveikins bent metams.

Straipsnio įvertinimas: 0 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (30)

Mr.M
5 37 05-25 21:31
Galiu pasakyt tik vieną - Perezas visiškas idiotas
Extra
1 18 05-25 21:50
Kokių sveikatos. Taip, jis daro pertrauka, bet Perezas aiškiai pranešė, kad visa vadovybė nusprendė atsisveikinti su Ancelotti, t.y jį atleisti.
HeatPool
3 15 05-25 21:38
idiotizmas auksciausioje stadijoje
Vaidoshius
14 17 05-25 21:53
Nusiramink:
Blet jūs rimtai gal idiotai esat? Juk aiškiai Carlo pasakė, kad IMA PERTRAUKĄ METAMS DĖL OPERACIJOS, žmogus jau rankas sunkiai pradeda valdyt..
Totalūs idiotai kitus idiotais vadina absoliučiai atitrūkę nuo realybės Ancelotti jau buvo atleistas ties ta vieta, kai Penaldo pramušė lemiamą sezono baudinį ir buvo prarasti lemiami taškai, o rungtynės prieš Rubentus tiesiog uždėjo parašus ant atleidimo rašto. Ancelotti gal ir turi tų problemų, bet čia daugiau pasakė dėl to, kad nekiltų toliau jokio šurmulio dėl jo perėjimo į Milaną, Francodrid jis jau nurašytas prieš pora savaičių buvo Dabar įdomu kas bus sekantis Payrez ir Crapnaldo įkaitas Emery geras treneris ir jau manau užsitarnavo vietą pasibandyt kokiam top klube, bet Marketingo projekte, kur transfero suma nurodo žaisi ar nežaisi, manau būtų suėstas su šūdais, reikėtų eiti į normalią komandą. Buratinas Benitez tikrai pasirašytų saviždybei, nes ir taip karjera ristele ritasi žemyn, tai nėra ko prarasti, jei ir nuskandins dar vieną komandą O smagiausiai aišku būtų pamatyti Kloppo ir CRY7 konfrontaciją rūbinėje, kai CRY7 staipysis prieš veidrodį ir gaus rėkti
2 4 05-25 22:47
Skaudu stebėt futbolą, kai tokios nesąmonės vyksta... FIFA prezidentas ***, kuris ko gero liks, Real irgi nieko nenusileidžia. Ronaldo medis lieka klube, Anceloti out.. Plekst plekst, jau zinau kito sezono Real likimą-be titulų..