Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: V. Slivka dar metus praleis Olandijoje


2016-08-24 12:55:02 Nyderlandai Lietuva Lietuva U-21

Turino „Juventus“ ekipai priklausantis Lietuvos rinktinės saugas Vykinta Slivka dar metus rungtyniaus Olandijoje – žaidėjas dar vienam sezonui išnuomotas į „Den Bosch“ ekipą.

Olandijos antroje lygoje rungtyniaujanti komanda visą vasarą neslėpė savo norų susigrąžinti lietuvį, tačiau saugu domėjosi ir „Serie B“ rungtyniaujantis „Trapani“ klubas, o spaudos teigimu „Juventus“ labiau norėjo žaidėją išnuomoti į Italijoje žaidžiančią ekipą. Visgi, galiausiai buvo priimtas sprendimas Slivką dar metams išnuomoti į jau pažįstamą „Den Bosch“ komandą.

Brabants Dagblad praneša, jog lietuvis jau dalyvavo trečiadienio ekipos treniruotėje, o tuo, kad žaidėjas sugrįžo į klubą itin džiaugėsi komandos treneris.

„Vykintas yra tiek fiziškai, tiek psichologiškai stiprus žaidėjas, kuris gali žaisti įvairiose saugų pozicijose. Jis rungtyniauja naudodamas daugybę energijos ir yra nuo vienos baudos aikštelės iki kitos žaidžiantis futbolininkas, kurio „Den Bosch“ ir reikėjo. Su jo gebėjimu bėgti, atkaklumu ir žaidimo supratimu, jis jau pernai įrodė savo vertę mūsų ekipoje. Mes labai džiaugiamės, jog galėjome dar metams išsinuomoti jį iš „Juventus“, - kalbėjo ekipą treniruojantis Wiljanas Vloetas.

Praėjusį sezoną už „Den Bosch“ 21-erių metų žaidėjas sužaidė 28 mačus bei pelnė 2 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (2)

Gaucho
0 0 08-25 14:50
nu olandijos lygis kasmet zemyn smunka, tai olandijos antra lyga tokia siek tiek geresne uz lietuvos..