Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oficialu: "Žalgiris" išsirinko naują trenerį


2018-06-23 10:55:44 A lyga

Vilniaus „Žalgirio“ komandos vyriausiojo trenerio pareigos patikėtos patyrusiam specialistui Valdui Urbonui, kurio auklėtiniai daug kartų tapo A lygos čempionais.

V. Urbono vadovaujama Panevėžio „Ekrano“ ekipa nuo 2008 iki 2013 metų penkiskart iškovojo aukso medalius Lietuvos čempionate. V. Urbonas per šį periodą triskart buvo išrinktas geriausiu treneriu.

2015 metais treneris tokio pat garbingo įvertinimo dar kartą sulaukė jau vadovaudamas „Trakų“ komandai, kuri tą sezoną iškovojo vicečempionų vardus ir metė iššūkį „Žalgiriui“ kovoje dėl titulo.

Praėjusių metų sezono pabaigoje V. Urbonas dirbo Jūrmalos „Spartaks“ treneriu ir padėjo šiai komandai iškovoti Latvijos čempionų vardus.

„Žalgirio“ spalvas V. Urbonas kaip žaidėjas yra gynęs nuo 1993 iki 1996 metų. Per futbolininko karjerą jis taip pat rungtyniavo keliose kitose sostinės ekipose, ragavo legionieriaus duonos Vengrijoje, o Lietuvos rinktinėje sužaidė 14 rungtynių.

Vyriausiojo trenerio poste V. Urbonas pakeis Aurelijų Skarbalių. Pastarojo vadovaujami žalgiriečiai šį sezoną A lygoje per 17 turų iškovojo 10 pergalių, 4 kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė 3 pralaimėjimus.

Turnyro lentelėje „Žalgirį“ aštuoniais taškais lenkia nugalėtojų titulą ginanti Marijampolės „Sūduva“, kuri taip pat yra sužaidusi rungtynėmis mažiau.

Kitas A lygos rungtynes sostinės klubas žais būtent su „Sūduva“ Marijampolėje birželio 27-ąją.

Liepos 10-ąją vilniečiai pradės kovas UEFA Europos lygos turnyre. Atrankos varžybų pirmojo etapo rungtynėse išvykoje „Žalgirio“ varžovu bus preliminaraus etapo dvikovos tarp „Birkirkara“ (Malta) ir „KI Klaksvik“ (Farerų salos) nugalėtojas.

Straipsnio įvertinimas: 6 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Žilvis
4 23 06-23 11:24
Manau, kad Urbonas yra geriausias lietuvis futbolo treneris iš viso. Ramus, gerbia žaidėjai jį, stiprus taktikas. Su Ekranu ČL nieko nepasiekė, nes klubo kvaila politika transferių buvo ir šiaip kiek žinau balaganas buvo klube ir panašiai kaip Romanovas Aušrys norėjo vadovaut. Sėkmės treneriui.
Sitas
3 21 06-23 11:10
treneris tikrai geras. Pamatysit, iki sezono galo tikrai isbus ir rezultatu neblogu dar pasieks.
kuklys
4 21 06-23 11:07
gaila kad igoris uzgere, butu linksmiau
...
2 16 06-23 11:46
Žilvis:
Manau, kad Urbonas yra geriausias lietuvis futbolo treneris iš viso. Ramus, gerbia žaidėjai jį, stiprus taktikas. Su Ekranu ČL nieko nepasiekė, nes klubo kvaila politika transferių buvo ir šiaip kiek žinau balaganas buvo klube ir panašiai kaip Romanovas Aušrys norėjo vadovaut. Sėkmės treneriui.
O cia jau klubo politika labai gera?
Besiktas
3 8 06-23 14:49
Prie V.Urbono Ekranas ne tik tapo vienvaldžiu A lygos lyderiu daug metų bet ir trūko vos vienų rungtynių, kad patektų į Europos lygos grupių etapą, taip, kad stumti, kad nieko nepasiekęs yra neteisinga. Jis man patinka dėl to, kad neturi populizmo savybių, visada yra ramus, kaip kažkas minėjo gerbia žaidėjus ir žaidėjai gerbia jį, sekmės treneriui tolimesniuose darbuose Žalgiryje.