Olandijoje "PSV" ir toliau barsto taškus © Eurofootball.lt
Olandijoje ir toliau vyksta šalies "Eredevisie" čempionato varžybos. Šį savaitgalį vyko devynerios 24 turo rungtynės. Panašu, kad į pakankamai gilią duobę pateko čempionų titulą ginantys Ronaldo Koemano auklėtiniai iš Eindhoveno "PSV", nesugebantys laimėti jau kelias varžybas iš eilės.

Šįkart Eindhoveno klubas tik lygiosiomis išvykoje sužaidė su vidutinioke Roterdamo "Sparta", kurį netgi ilgą laiką buvo absoliutus lygos autsaideris. "PSV" tik prasidėjus antrajam kėliniui, pasižymėjus australų puolėjui Jasonui Culinai, įsiveržė į priekį, tačiau lygiai po pusvalandžio rezultatą vietos sirgalių džiaugsmui išlygino Haris Medunjaninas. Beje, tiek "PSV", tiek "Sparta" ekipoms tai buvo trečiosios lygiosios šiame čempionate.

Kluptelėjimu sėkmingai pasinaudojo tiek Amsterdamo "Ajax", tiek Alkmaro "AZ". Tiesa, "Ajax" mače su vienas autsaiderių "Den Haag" savo fanams patampė nervus. Pirmajame kėlinyje praleidę įvartį, sostinės žaidėjai jį išlygino tik antrajame kėlinyje. Galutinį tašką varžybose padėjo Klaasas Janas Huntelaaras, iki mačo pabaigos likus 20 minučių, įmušęs pergalingą įvartį. Po šios pergalės "Ajax" sumažino atsilikimą iki "PSV" iki trijų taškų.

"AZ" turėjo šiek tiek mažiau vargo. Mače su "Willem II" namie žaidę "AZ" futbolininkai iškovojo pergalę rezultatu 2-0. Įvarčius šeimininkams pelnė Danny Koevermansas bei Maartenas Martensas. Dabar nuo "Ajax" Alkmaro ekipa atsilieka vienu, o nuo lyderių "PSV" - keturiais taškais.

Itin svarbią pergalę iškovojo ir absoliutaus autsaiderio etiketės bent trumpam atsikratė Waalwijko "RKC" vienuolikė, kuri savų žiūrovų akivaizdoje 2-0 palaužė taip pat turnyrinės lentelės apačioje esančius Almelo "Heracles", kurie nuo pirmo kėlinio vidurio žaidė dešimtyje.

Enschede mieste vietos "Twente" 3-0 sutriuškino tyrnyrinės lentelės kaimyną Roterdamo "Feyenoord". Šiame mače dukart pasižymėjo Kennedy Bakircioglu, vieną įvartį pridėjo Jeroenas Heubachas. Tai jau buvo ketvirtoje "Twente" pergalė iš eilės. Dabar nuo šiame čempionate pakankamai banguotai žaidžiančios ir penktoje vietoje įsitvirtinusios "Feyenoord" "Twente" pirmauja septyniais taškais.

24 turo rezultatai

"Excelsior" 0 - 2 "Groningen"
24' [0 - 1] G. Lovre
49' [0 -2] L. Suarez

"Roda" 1 - 0 "NEC"
32' [1 - 0] B. Sibum

"Heerenveen" 0 - 0 "Vitesse"

"AZ" 2 - 0 "Willem II"

"RKC" 2 - 0 "Heracles"
32' [1 - 0] J. Vertonghen
85' [2 - 0] R.v.d. Bergh

28' J. Wuytens ("Heracles") pašalintas iš aikštės

"Den Haag" 1 - 2 "Ajax"
20' [1 - 0] S. Kolk
58' [1 - 1] J. Heitinga
70' [1 - 2] K.J. Huntelaar

"Twente" 3 - 0 "Feyenoord"
25' [1 - 0] J. Heubach
58' [2 - 0] K. Bakircioglu
88' [3 - 0] K. Bakircioglu

"Utrecht" 1 - 0 "NAC"
76' [1 - 0] P. Kopteff

"Sparta" 1 - 1 "PSV"
46' [0 - 1] J. Culina
76' [1 - 1] H. Medunjanin