Olimpiniame futbolo turnyre - argentiniečių triumfas © Eurofootball.lt
Neseniai pasibaigusiame olimpiniame futbolo turnyre aukso medalius iškovojo argentiniečiai. Finalinėse rungtynėse jie rezultatu 1-0 įveikė Paragvajų. Vienintelį rungtynių įvartį įmušė Carlosas Tevezas.

Argentina 1 - 0 Paragvajus
18' [1 - 0] %p03146

66' Iš aikštės pašalintas Emilio Martinezas (Paragvajus)
83' Iš aikštės pašalintas Diego Figueredo (Paragvajus)

Pirmajame kėlinyje iniciatyvą turėjo argentiniečiai. 18-ąją minutę Carlosas Tevezas po perdavimo iš krašto įmušė pirmą įvartį. Argentiniečiai ir toliau atakavo, bet iki pertraukos rezultatas nepasikeitė.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo pavojingomis Argentinos atakomis. Kelis kartus nuo antro įvarčio paragvajiečius gelbėjo puikus vartininko Diego Barreto žaidimas. Paragvajaus futbolininkai aikštėje išsiskyrė tik labai grubiu žaidimu gynyboje.

66-ąją minutę Paragvajaus šansai iškovoti auksą komplikavosi, kai Emilio Martinezas užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Bene realiausią progą pasižymėti paragvajiečiai gavo po kelių minučių, kai atsidūręs vienas prieš vartininką Fredis Barreiras nesugebėjo jo pergudrauti. Negana to, 83-ąją minutę paragvajietis Diegas Figuiredas taip pat buvo pašalintas iš aikštės. Likę devyniese Paragvajaus futbolininkai rezultato išlyginti nesugebėjo.

Rezultatyviausiu turnyro žaidėju tapo Argentinietis Carlosas Tevezas. Per 6 rungtynes jis pasižymėjo net 8 kartus. Antras pagal rezultatyvumą su 5 įvarčiais liko paragvajietis Jose Cordozas, trečias 4 kartus įmušęs Malio atstovas Tenemas Ndiaye`as. Beje Argentina tapo vienintele valstybe per 6 rungtynes nepraleidusi nei vieno įvarčio, o į varžovų įmušusi net 18.