Olimpiniame moterų finale žais JAV ir Brazilija © Eurofootball.lt
Šiandien Olimpinių žaidynių moterų futbolo turnyre po sužaistų pusfinalio rungtynių paaiškėjo dvi komandos, kovosiančios dėl aukso medalių - tai JAV ir Brazilijos rinktinės.

JAV 2 - 1 Vokietija
(po pratęsimo, pagrindinis laikas 1 - 1)
33' Kristine Lilly [1 - 0]
90+2' Isabelle Bachor [1 - 1]
99' Heather O'Reilly [2 - 1]

Pirmajame pusfinalyje susitiko Sidnėjaus olimpinių žaidynių sidabrą laimėjusi JAV rinktinė ir Pasaulio čempionė Vokietija. Savo komandą į priekį 33 minutę išvedė Kristine Lilly, ir vėliau amerikietės dar turėjo galimybių padvigubinti rezultatą, tačiau jų neišnaudojo.

Už tai jas nubaudė Isabelle Bachor, išlyginusi rezultatą jau per pridėtą rungtynių laiką. Visgi per pratęsimą pergalę amerikietėms išplėšė Heather O'Reilly tikslus smūgis.

Švedija 0 - 1 Brazilija
64' Pretinha

Šios komandos jau buvo susitikusios praėjusiais metais Pasaulio čempionate - tada ketvirtfinalyje europietės nugalėjo oponentesiš Pietų Amerikos rezultatu 2-1.

Bet šį kartą brazilėms pavyko atsikeršyti ir nugalėti savo varžoves minimaliu rezultatu. Pergalingą įvartį joms 64 minutę pelnė Pretinha.

Finalo rungtynės tarp Brazilijos ir JAV, kaip ir kova dėl trečiosios vietos, kuriose susitiks Švedija ir Vokietija, vyks ketvirtadienį.