Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Oro uoste sulaikytas neblaivus ir šurmulį kėlęs Rusijos rinktinės vartininkas


lrytas.lt 2019-06-13 12:05:22 Rusija

Rusijos futbolo rinktinės vartininkas Andrejus Lunevas įkliuvo policijai. Girtas 27-erių futbolininkas Maskvos Vnukovo oro uoste sukėlė šurmulį ir buvo sulaikytas vietos policininkų, rašo lrytas.lt.

A.Lunevas ėmė reikšti nepasitenkinimą, kuomet aviakompanijos darbuotojai nesutiko neblaivaus žaidėjo įlaipinti į lėktuvą.

Iškviesta policija vartininkui nustatė lengvą girtumą – 0,77 promilės.

Rusijos sporto portalas „Sovetsky Sport“ paskaičiavo, kad 27-erių vartininkas galėjo būti išgėręs litrą alaus, dvi taures vyno arba 120 gramų degtinės.

„Gėdinga. Gal jau užteks leisti futbolininkams elgtis kaip patinka… Juk jiems reikalavimai kaip tik turėtų būti aukštesni nei eiliniui žmogui. A.Lunevai, mes tavęs daugiau nelaukiame rinktinėje!“ – skelbė „Sovetsky Sport“. 

A. Lunevas į Maskvą atskrido iš Nižny Novgorodo, kur Rusijos rinktinė Europos čempionato atrankos rungtynėse antradienį 1:0 palaužė Kiprą. 

Visgi futbolininks lengvai išsisuko ir sumokėjęs vos 14 eurų buvo paleistas. 

Straipsnio įvertinimas: 0 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

 carlos
0 7 06-13 14:17
Ne dėl alkoholio jį sulaikė, o dėl to, kad tyčiojosi iš pareigūnų aerouoste, kurie mentus iškvietė l, kurie poto girtumą ir nustatė, nieks gi šiaip netikrina alkoholio, jeiant kojų pastovi
5 5 06-13 13:35
Jo tikras futbolininkas profesionalas ((