P. Aubameyangas: "VAR atima dalį džiaugsmo"

Londono "Arsenal" pirmadienį išsivežė tašką iš "Old Trafford" stadiono, kuomet lygiosiomis 1:1 sužaidė su "Manchester United" ekipa.

Scottas McTominay'us pirmojo kėlinio pabaigoje išvedė šeimininkus į priekį, tačiau "kanonieriai" rezultatą išlygino 58-ąją minutę, kuomet pasižymėjo Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Tiesa, iš pradžių teisėjo asistentas "Arsenal" ekipos puolėjui užfiksavo nuošalę, tačiau po VAR peržiūros šis klaidingas sprendimas buvo atšauktas.

Po rungtynių P. Aubameyangas teigė, kad tokios peržiūros iš futbolininkų atima dalį džiaugsmo.

"Buvau tikras, kad nesu nuošalėje, todėl mane nustebino teisėjo švilpukas, tačiau vis tiek užbaigiau ataką. Visada stengiuosi pelnyti įvartį, net jei teisėjas fiksuoja taisyklių pažeidimą.

Girdėjau, kaip fanai šaukė, jog buvau nuošalėje, tačiau po peržiūros įvartis buvo įskaitytas, todėl labai apsidžiaugiau.

Žinoma, VAR atima dalį džiaugsmo. Tai - gana keistas jausmas. Niekada negali būti tikras, kad įvartis bus įskaitytas. Bet nieko baisaus, aš vis tiek laimingas", - po rungtynių "Sky Sports" televizijai sakė P. Aubameyangas.