• Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

P. Aubameyango įvartis atvedė "Arsenal" į svarbią pergalę

2019-04-16 00:00:09 Premier League Arsenal FC Watford FC

Pirmadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos paskutinės 34-ojo turo rungtynės.

Londono "Arsenal" išvykoje susitiko su "Watford". Abiem komandoms svarbioje dvikovoje triumfavo Unai Emery auklėtiniai.

Vienintelis ir pergalingas įvartis buvo pasiektas 10-ąją minutę, kai Pierre'as-Emerickas Aubameyangas pasinaudojo varžovų vartininko klaida.

Lyg to būtų negana, už minutės iš aikštės buvo išvarytas "Watford" kapitonas Troy'us Deeney, kuris alkūne smogė Lucui Torreirai.

"Watford" net likęs dešimtyje rodė "ragus" svečiams, tačiau "Arsenal" gynyboje neklydo ir pirmą kartą šiame sezone išsaugojo savo vartus "sausus" išvykos rungtynėse.

"Arsenal" po pergalės pakilo į ketvirtąją poziciją. "Watford" krenta į 10-ąją vietą.

"Watford" 0 - 1 "Arsenal"
10' [0 - 1] P. Aubameyang
11' T. Deeney ("Watford") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (2)

4 12 04-16 00:01
Graudus vaizdas
14 13 04-16 00:05
Lempinis golas ir lempine raudona. Tik tiek reikia , kad islaikyt sausus vartus isvykoj pirma kart siam sezone... Teisingas rezultatas manau butu buve lygiosios , bet tikrai nesiskundziam. Tuo labiau galima prisimint Chelsea pries Cardiff ar kad ir sios savaites United West ham. Grizom i top 4 , kitas dar Palace namie tai kolkas viskas kaip ir padoriai atrodo, tuo labiau kad Europoj viena koja Semis. Judam toliau , COYG!
 Vava
4 2 04-16 09:23
Ir vėl teisėjai
 shu2x
8 5 04-16 06:19
Sudauzem kaip obuolius. Tegul dziaugiasi, kad tik 1-0. Laukiu kito sezono - viska jams Arse!