Visos rungtynės
Kas labiausiai nusipelno FIFA metų futbolininko apdovanojimo?
  • Virgilas van Dijkas
  • Lionelis Messi
  • Cristiano Ronaldo

Visos apklausos

P. Chimbonda: "Eriksenui reikia permainų, tačiau "Real" ekipoje jis gali pražūti"


Buvęs Londono "Tottenham" žaidėjas Pascalas Chimbonda mano, kad persikeldamas į Madrido "Real" Christianas Eriksenas padėtų didelį žingsnį savo karjeroje, tačiau taip pat pabrėžia, kad ten jis gali ir pražūti.

Žiniasklaidoje jau kurį laiką spekuliuojama apie dano ateitį. C. Eriksenas yra išreiškęs norą palikti "Tottenham", tačiau Madrido "Real" vis dar nėra apsisprendusi dėl būtinybės įsigyti jį.

"Eriksenui būtų geriausia palikti "Tottenham", – pokalbį pradėjo Chimbonda. – Jis greičiausiai nežaistų pagrindiniame "Real" vienuoliktuke, tačiau jis turėtų progą laimėti trofėjus".

"Madrido komanda turi per daug aukštos klasės žaidėjų, įskaitant Hazardą, Modričių ir Kroosą, kurie patektų į startinę sudėtį prieš Erikseną.

"Real" yra didžiulis klubas ir čia nėra vietos žaidėjams, kurie turi bent vieną blogą dieną. Jeigu Eriksenas prarastų formą, kitas žaidėjas ateitų ir užimtų jo poziciją, kas "Tottenham" klube nėra būdinga.

Tai būtų didžiulis žingsnis jo karjeroje (persikėlimas į "Real" – red.), kurį jam reikia padėti. Jis jau ne kartą parodė, kad pats vienas gali nulemti rungtynių nugalėtoją. Manau, kad Eriksenas galėtų tą daryti ir Madride", – pridūrė dvejus metus "Spurs" klube žaidęs prancūzas.

Straipsnio įvertinimas: 4 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (3)

1 6 07-05 15:30
Žymiai geresnis variantas už Pogbą būtų, Modričiui už poros mėnesių 34 metai, tai netgi jeigu jo iškart nenukonkuruotų, tai grynai dėl veterano fizikos tų šansų daugiau negu pakankamai gautų, o stilius passingo žymiai panašesnis į tą kurį propaguoja realas (centre), negu Pogba. Čia nenoriu pasakyti, akd Pogba kažkuo prastas žaidėjas, bet box to box man paprasčiausiai nesižiūri reale...
1 3 07-05 15:47
Tikrai vertas jis 11tuko. Apsoliuciai geriausias Danijos rinktinės ir vienas geriausių Totės žaidėjų, aiškų komandos kuriose žaidė Eriksenas, nėra Real lygio, bet dabartiniam Realui toks saugas tikrai 100% būtų naudingas
Bianco
 Bianco
3 4 07-05 16:30
Uz Modriciu tikrai geresnis, su Hazardu stilius skiriasi. Kroosas konkurentas butu, bet Eriksenas gali ir starte zaisti
Marčius33
2 2 07-05 16:12
Kaip Real fanui atrodo šią vasarą trūksta tik Erikseno(Mbappe jau per gerai būt). Eriksenas būtent į Modričiaus vietą man būtų geriausias varijantas o Krosą galėtų pakeist Isco(kaip rotacija) Ir būtų tobulas vidurys