Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Dybala: futbolininko gyvenimas nėra toks gražus


2017-12-07 13:05:31 Paulo Dybala Serie A Juventus FC

Turino „Juventus“ ekipos puolėjas Paulo Dybala jau dabar yra laikomas vienu geriausių puolėjų. 24-erių argentinietis savo vertę yra įrodęs jau ir Italijos čempionų gretose.

Tiesa, kad ir koks atrodo nuostabus futbolininkų gyvenimas, P. Dybala turi kitokią nuomonę.

„Futbolininko gyvenimas primena vienišiaus gyvenimą. Kai mes turime kamuolį prie savo kojų, mes esame laimingi, tačiau visa kita nėra taip gražu.“, - teigė „Juventus“ futbolininkas.

Pats argentinietis turėjo įvairių pavyzdžių savo karjeros metu ir norėjo užtikrinti, kad jis nebūtų vienas iš užgesusių talentų.

„Dievas tau suteikia dovaną, bet tu turi dėl jos dirbti. Mačiau vaikų, kurie buvo tiesiog fenomenalūs ir žmonės sakydavo, kad jei jie būtų turėję smegenis, jie galėjo būti, kaip Maradona ir Messi. Aš daug dirbau, kad tokio likimo išvengčiau.

Kai mano tėtis Adolfo mirė, man buvo 15 metų. Tai buvo labai skaudu ir aš svarsčiau viską mesti. Galbūt aš dar jį pamatysiu kada nors, o gal ir ne, bet aš visada galvoju apie jį ir visus savo įvarčius skiriu jam“, - savo istorija pasidalino P. Dybala. 

Straipsnio įvertinimas: 24 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Kugelis
0 38 12-07 13:31
Nemažai straipsnių yra apie tai ir knygų net parašyta. Ne tik juodas darbas, bet ir milžiniška konkurencija tarp "komandos draugų", norinčių pasipelnyti pinklės, na ir medicina, apie ką dabar taip garsiai kalbama. Ne paslaptis, jog šiuolaikiniai futbolininkai, norintys ištverti milžiniškus krūvius saujomis ryja chemiją, kuri ant legalumo ribos. Tai reiškia jog dabar viskas bus ok (o gal ir ne, širdis sustos rungtyniu metu), o kaip bus po dešimt metų niekas nežino. Studentaudamas vasarą dirbau JAV, viename iš centrų skirtame sportininkų rengimui, viešbučio tvarkytoju. Teko matyti kaip atrodo tuometinių žvaigždžių (olimpiniai, pasaulio čempionai) iš JAV (plaukimo rinktinė, krepšinis, bėgimas), Rusijos (dailusis čiuožimas, plaukimas) kambariai. Staliukas nukrautas buteliukais ir ta*ėmis, kaip kokia jaunojo chemiko bandymų laboratorija.
L3
0 22 12-07 14:57
baikit jūs su tais Messio ar Ronaldo lygio netrauks faktas kad taip išlepinti esam tų dviejų antžmogių kad dažnai nusivilsim kad neatsiranda kažkas panašaus, t ie du jau istorijos knygose sėdi ir dar gali ilgokai palauki tekti kol kažką panašaus bent jau kažkiek panašaus išvysim.
:-)
2 16 12-07 13:32
Labai geras zaidejas Dybala. Gal dabar ikrites siek tieki duobe, bet manau greit atsigaus ir viskas bus gerai ir vel mus ivarcius! Forza Juve!
xx
0 7 12-07 14:05
reik juvei atsiduoti visa sirdim ir likt turine bent iki 30 kad legenda taptu... cia tau ne de rossi ar ramosas.
1 7 12-07 15:41
Sutinku, simtai milijonu zmoniu zaidzia futbola, ir tik simtai zaidzia auksciausiam lygmeny, daug darbo reikia ideti, kad uzsikabinti, jeigu jaunysteje neturi nei motyvacijos, nei grieztu taisykliu sau, tu ir liksi amzinai perspektyvus (kai daugelis musu jaunu futbolininku), daugelis matom, kad jie turi grazias masinas, namus , bet nematom kitos puses, kai save atriboji nuo pasaulio, nes iskart visi reks Dybala Dybala, grieztas grafikas ne tik treniuociu ,bet ir valgio, kad negali sau stipriai leisti valgyti tortus ar kazkoki kita valgy, nes blogai ale susivirskins ir panasiai. O ypac kai ivyksta nelaimes seimoje, tau viskas tampa nepatrauklu, tu esi paluzes , mazai kas toliau juda. Paimkim Stankeviciu, jis jaunas perpektyvus buvo, bet jis neteurejo tokios motyvacijos but geriausiu futbolininku, jis per silpno charakterio buvo, jam geriau klubai, paneles, alkocholis, ir db matom, kad zaidzia megeju lygoje Norvegijoje.. O ne kiekvienas galejo patekti Leicester City akademija, tiesiog issvaiste savo potenciala.