Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • "Barcelona"
  • Turino "Juventus"
  • Madrido "Real"
  • Miuncheno "Bayern"
  • Paryžiaus "Saint Germain"
  • "Liverpool"
  • "Manchester City"
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

Visos apklausos

P. Guardiola: "Kai laimime – aš genijus, kai pralaimime – aš jau blogas"


"Manchester City" komandos vairininkas Pepas Guardiola gana jautriai sureagavo į nesėkmę prieš Londono "Crystal Palace".

Dėl titulo šį sezoną su "Liverpool" kovojantys "miestiečiai" vakar namuose patyrė netikėtą pralaimėjimą. "Man City" rungtynės prasidėjo sėkmingai – Gundoganas išvedė šeimininkus į priekį, tačiau "Crystal Palace" tada atsakė trimis tiksliais smūgiais ir šventė pergalę rezultatu 3:2.

P. Guardiola spaudos konferencijoje sulaukė nemažai klausimų dėl savo taktinių sprendimų. Pavyzdžiui, atraminio saugo pozicijoje žaidė Johnas Stonesas, o ant suolo liko Sergio Aguero bei Kevinas De Bruyne.

"Kai mes laimime – aš genijus, kai mes pralaimime – aš jau pasidarau blogas", - paprastai į kritiką atsakė P. Guardiola.

"Nežinau, kaip būtų susiklosčiusios rungtynės, jeigu Kevinas ir Sergio būtų startavę. Fernandinho buvo traumuotas, todėl nusprendžiau į jo poziciją pastatyti Stonesą, kuris prieš "Leicester" žaisdamas šioje pozicijoje atrodė gerai.

Jis ir šiose rungtynėse buvo puikus, išskyrus vieną kartą. Aš žaviuosi ir visada pagiriu žmones, kurie stengiasi įsilieti į poziciją, kurioje anksčiau nėra rungtyniavę.

Žinoma, kad galėjau žaisti su De Bruyne, tačiau nusprendžiau pasirinkti kitą žaidėją. Jesusas prieš "Everton" įmušė du įvarčius, o Sergio reikia laiko grįžtant į savo režimą.

Kevinas jaučiasi vis geriau. Norėjome aikštėje pamatyti šešis ar septynis žaidėjus su "šviežiomis" kojomis. Taip nutiks ir ateityje. Kai turime daug rungtynių, privalome naudotis visais.

Vaikinai, kurie šiandien žaidė, padarė absoliučiai viską, kad rezultatas būtų kitoks", - užbaigė Pepas.

Straipsnio įvertinimas: 6 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (16)

6 11 12-23 15:33
Vaidoshius:
Kas dėl pinigų leidimo tai šiukšlės tiesiog nesuvokia ką vemia. Visų pirma Guardiola nenusipirko nei vienos tikros žvaigždės, didelę krūvą vaikų dar nieko neįrodžiusių Europoje už visiškus centus lyginant kokia jų realiai kaina turėjo būti, kai jau nepilnamečiai pacukai po +40 limonų eina ir iš jų bei jau komandoje buvusių kelių žvaigždžių padarė Bayernligą iš "konkurencingiausios" pasaulio lygos :D Ir jau šį sezoną pirko vos vieną žaidėją. Atėjus Guardiolai vapše $hitty žaidėjų amžiaus vidurkis buvo ~33 metai, antri lygoj pagal nusibezėjimo rodiklį, o po to kyla klausimai kaip su tokia komanda nepavyksta keturiais frontais lošti :D Malkinė tai čia jums ne merdinti pensinikų lyga, kur save prisižiūrėjęs gali iki 40 daužyti su tokiais lygos greičiais :D Čia jau Pellegrini aplaidumas buvo, kad nebuvo subalansavęs komandos ir paliko krūvą nebepabėgančių pensininkų su keliais darbinio amžiaus žaidėjais. Kitas dalykas Guardiola turėjo pirkti kelias angliškas malkas dėl ČL kvotos, nes angliškų malkų niekas nenori, bet kažką statyti tai reikia :D Negali per sezoną užauginti tiek žaidėjų iš akademijos, kad užtektų kvotai. O kaip žinia angliškos malkos malkinėj kainuoja absoliučius kosmosus, keturgubai brangiau negu tikroji jų rinkos vertė. Dar vienas dalykas ko šiukšlės nesuvokia, kad Guardiola daugiau pirko kiekybę, o ne kokybę, nes teko pakeisti ~10 pensininkų, kuriuos paleido veltui, nes jie jau buvo gerokai savo atitarnavę. Jeigu už tuos kelis šimtus £ būtų ėmęs Messius/Moneymarus/Hazardus, tada gal tie šiukšlių vėmalai ir turėtų kažkokią prasmę, kad titulas nupirktas. Bet, deja, dideliam šiukšlių nusivylimui didžiąją dalį išleistų pinigų surijo tragiškos angliškos malkos (Stonesas vienas tik į žmogų panašėja :D). Ir aišku reikia nepamiršti jeigu jau lyginam, kad $hitty skirtingai negu Neverpoolis jau kuris laikas nėra parduodančiu klubu, todėl natūralu, kad skirtingai negu Neverpoolis negauna didelių pajamų už žaidėjus, nes išeiti niekas nenori. Jeigu Neverpooliui pasiseks kažką pasiekti per artimiausius sezonus galbūt ir Neverpoolis tokiu taps, tada galėsit pažiūrėt kokios bus jų sąskaitos už žaidėjus :D Dabar analogiška situacija, po £50 limonų už atsarginius žaidėjus sega ir segs dar kelis sezonus, jeigu norės tapti bent jau netoli top komandų Europoje.
Kur susimatom sakyk trioxale?bayern lygosDD 2 sezonai vienas 4 vieta viena laimejo si nelaimes niekas kad jis geriausias niekada nesake iskyrus barcos zaidejus sakyk kur susimatom uz siuksles atsakysi nesislapstyk tik
3 4 12-23 17:48
Vaidoshius:
Šiukšlės net per šventes vemia tokius šūdus, kuriais net patys netiki :D Kad Guardiola absoliučiai geriausias treneris kalba tiek visas futbolo pasaulis, tiek jo kolegos (Kl.oppas, Sarri ir t.t.), čia net diskusijos nėra. Tuo labiau, kad skaičius iš lempos vemia, bet kaip bebūtų atsiranda dar naivuolių, kurie rimtai žiūri į šituos šiukšlių vemalus :D :D Kaip taip galima. Jeigu į temą tai taip, sporte viskas keičiasi eksponentiniu greičiu. Messi daužo tik sau pasiekiamu lygiu visą sezoną, vieną mačą sulošia po savęs artimiausių esančių žaidėjų lygiu ir tai tampa pasauline katastrofa, Messi iš karto sumaišomas su visais šūdais :D Tas pats ir su Guardiola. Iš malkinės padarė Bayernligą, bet tik pasitraumavo keturi pagrindinės sudėties žaidėjai, paslydo prieš lavonus ir jau kitą rytą purvasklaidoje jis jau nebe geriausias treneris :D Bet po sekančių rungtynių vėl visi grįžta į savo urvus ir vėl laukia pusę metų kada galės pasmailinti plunksną. Purvasklaida iš to uždirba pinigus, kad ir kaip būtų šlykštu, bet čia yra jų pragyvenimo šaltinis ir turi aukščiausio lygio meistrai turi su tuo susitaikyti, nes tai vargu ar artimiausiu metu pasikeis, ypač turint omeny, kad dabar esame socialinių tinklų eroje, kur kiekvienos purvasklaidos žiūrkės nuvemtas šūdas plinta kai virusas, prigauna daug dau.nų ir dauginasi :D
Tu avepizda... Is malkines padate Bayern liga chaaaaaaahahaha tai tu k r v nukirstas ne viena karta esi apuoke... Vokieciu liga visada Bayernui ir priklauso buna isimciu kai BVB pasiima liga kas 4m arba fuxai kurie retai pasidaro... Nieko tas mea colonia vokieciuose naujo nepadare merliau tu... Maziau nusisnekek
5 6 12-23 12:33
Grybas jankauskas uz ji geresnis ps vaidoshius ***
1 1 12-23 19:36
Ar matot kaip spurs dulkina evertona
CaptainAmerica
4 4 12-23 17:58
Jis tik topines komandas treniruoja ir tai apart po barsos nieko gero neparodo net tas pats mouras nenusileidzia