Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: labai svarbu išlaikyti Sterlingą


"Manchester City" treneris Pepas Guardiola norėtų, kad Raheemas Sterlingas su klubu pasirašytų naują sutartį.

Prieš beveik trejus metus į "miestiečių" komandą iš "Liverpool" atvykęs krašto puolėjas šį sezoną pagaliau demonstruoja visą savo potencialą ir yra vienas komandos lyderių.

23-ejų metų futbolininkas pastaruoju metu taip pat puikiai žaidžia ir Anglijos rinktinėje, su kurios marškinėliais neseniai spindėjo lygiosiomis pasibaigusiame mače prieš italus.

"Kalbant apie kontraktus, aš nesu atsakingas žmogus. Apie tai kalba Txiki ("Man City" sporto direktorius Txiki Berigistainas - red. past.)", - kalbėjo Guardiola.

"Tai (išlaikyti Sterlingą - red. past.) be jokios abejonės yra svarbu. Visgi, susitarimai yra susitarimai. Agentai, aplinkybės, o galbūt juo yra susidomėję ir kiti klubai."

"Taigi, gali nutikti bet kas, tačiau jis žino, koks yra mums svarbus."

Iki dabartinės Sterlingo sutarties su "Man City" beliko kiek daugiau nei dveji metai, o užsienio žiniasklaidoje neseniai buvo pasirodę gandai apie Madrido "Real" dėmesį.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (6)

1 1 03-30 22:23
Sterling good:
Nera toks svarbus kaip silva ir de bruyne, nes jis nezaidzia key pozicijoje. City zaidzia 4-1-2-3 formacija su dviem 10-ais numeriais Silva ir De bruyne, per kuriuos visas zaidimas eina. Bet Sterlingas nerealiai patobulejes si sezona. Judejimas be kamuolio nerealus del to i tiek geru poziciju patenka, turi driblinga gera, protingiau perdavimus atlieka pakeldamas galva ir ziuredamas aplinkui ir uzbaigima pagerino, daugiau smugiuoja.21 ivartis si sezona.
viską susakei tobulai (y)