Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: "Man City" daugiau nebebijo "Old Trafford" stadiono"


"Manchester City" komandos šį vakarą laukia galimai Anglijos "Premier" lygos čempioną nulemsiantis mačas.

Pepo Guardiolos kariauna "Old Trafford" stadione susitinka su "Manchester United" komanda. Pergalės atveju "miestiečiai" vėl turės taško pranašumą prieš "Liverpool", o iki pirmenybių pabaigos jiems liks sužaisti trejas rungtynes su potencialiai silpnesniais varžovais – "Burnley", "Leicester" ir "Brighton".

Prieš rungtynes su žiniasklaida bendravęs Pepas Guardiola pripažino, kad komandos daugiau nebebaugina vizitai į "Old Trafford" tvirtovę.

"Aš nebandau kurti teorijų apie tai, kas nutiko praeityje ir kas nutiks ateityje. Kiekvienos rungtynės yra kita istorija. Dėl to, kaip klubas užaugo per pastaruosius dešimt metų, mums leidžia į "Old Trafford" vykti nieko nebijant", – teigė katalonas.

Prieš tai galbūt ir buvo sudėtingiau, tačiau žaidėjai, kuriuos per pastarąjį dešimtmetį įsigijo "Man City", išlygino jėgas šiame derbyje.

Vienintelis klausimas yra "Premier" lyga ir titulas. Po to, kai į Angliją atvykau aš, mes padarėme daugiau nei "United". Visgi tai nereiškia, kad mums rūpi tik kaip įveikti "United". Viskas čia yra apie pergalę pirmenybėse", – pridūrė P. Guardiola.

Paklaustas, ar "Man Utd" po sutriuškinimo Liverpulyje dabar yra atsidūrusi žaidimo krizėje, P. Guardiola atsakė: "Aš tikiuosi pamatyti geriausią "United" versiją. Futbole visi stengiasi pasirodyti kuo įmanoma geriau, todėl taip bus ir čia."

Straipsnio įvertinimas: 2 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (10)

skripas
3 20 04-24 14:18
Man city bijo tik Chempionu lygos trofejaus
5 12 04-24 12:56
Kuo jie turėtų ten bijoti idomu, united kaip 2 rytas patapo pastaraisiais sezonais
1 1 04-24 20:53
O ibros jis nebijo?