Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: "Mes pamirštame, kad mūsų komandoje taip pat žaidžia žmonės"


Pepas Guardiola po pirmos nesėkmės šiame sezone pasveikino varžovus ir pripažino, kad jo auklėtiniai taip pat gali padaryti klaidų.

Antrą kartą Anglijos "Premier" lygoje taškus praradęs "Man City" šeštadienį krito prieš "Norwich". Dukart iš eilės šalies čempionų deficitas nuo "Liverpool" padidėjo iki penkių taškų.

"Didžiausi sveikinimai "Norwich" komandai, kuri atliko puikų darbą", – sakė katalonas. – Mes praktiškai nepraleidome įvarčio, kurį būtų susikūrę patys varžovai, tas pats "Bournemouth" prieš mus susikūrė daugiau progų. Visgi mes nebuvome pakankamai geri tiek savo, tiek varžovų baudos aikštelėje. Pasimokysime iš to".

"Žinojome, koks "Norwich" gali būti stiprus, nes praėjusį sezoną tai buvo dominuojanti jėga "Championship" pirmenybėse. Jų žaidime galime matyti pasitikėjimą. Žinome, kai kuriais momentais mes patys žaidėme gana prastai, buvo šansų išlyginti rezultatą, tačiau vis tiek lieka pasveikinti varžovą", – tęsė P. Guardiola.

"Man City" pirmojo kėlinio pabaigoje sušvelnino atsilikimą iki vieno įvarčio. Antrajame kėlinyje "miestiečiai" tikėjosi pasiekti kuo greitesnį įvartį, tačiau Nicolo Otamendi klaida prie savo baudos aikštelės padovanojo dar vieną įvartį "Norwich" komandai.

"Nico nematė atbėgančio varžovo, o ir niekas iš komandos draugų jo apie tai neįspėjo", – epizodą aiškino P. Guardiola. – Suprantate, kartais mes taip pat klystame. Manau, kad kartais pamirštame, jog šie vyrukai taip pat yra žmonės. Futbolas yra greitas žaidimas, klaidų visada neišvengsi".

Paklaustas apie jau turimą deficitą prieš "Liverpool", P. Guardiola pridūrė: "Ką aš galiu pasakyti šiuo klausimu? Aš nesveikinsiu "Liverpool" su čempionų titulu rugsėjo mėnesį. Neabejoju savo žaidėjų galimybėmis."

Straipsnio įvertinimas: 5 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

11 13 09-15 15:17
Pries Norwich pralist tai yra geda. Kai city vienas žaidėjas kainuoja daugiau nei Norwich visas klubas, pėda looooossseeerrr
6 1 09-15 19:22
esme treneris butum vyras acistatydintum
MCsirgalius
32 3 09-15 14:53
As tai sunkiai suvokiu, kaip pepas su tokia gynyba sugebejo 198 taskus per du sezonus surinkt ir dar TREBLE paimt.