Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: "Nesiruošiame koncentruotis tik į Čempionų lygą"


"Manchester City" komandai su kiekvienomis rungtynėmis vis labiau iš rankų slysta Anglijos "Premier" lygos trofėjus.

Dukart iš eilės šalies čempionai šį sezoną jau patyrė keturis pralaimėjimus ir nuo pirmaujančio "Liverpool" klubo padidino atsilikimą iki 14 taškų.

Nepaisant to, kad "Premier" lygoje "miestiečiai" daug šansų nebeturi, Pepas Guardiola neketina teikti prioriteto UEFA Čempionų lygos titului, kurio "Man City" dar taip ir nėra iškovojęs.

"Mes negalvojame apie tai, kaip triumfuoti Čempionų lygoje", – sakė strategas. – Mūsų užduotis yra pabandyti laimėti artimiausias rungtynes, o po to – sekančias".

"Negalvoju apie tai, kiek mums reikia taškų ar tai, kiek lyderiams reikia jų prarasti. 

Realybė yra tokia, kad šį sezoną nebežaidžiame taip nuosekliai, kaip tai darėme paskutinius du metus. Žaidėjams reikia trenerio pagalbos", – pridūrė P. Guardiola.

Straipsnio įvertinimas: 3 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (11)

1 9 12-09 16:36
Galetu sekanti stotele buti klubas be zvaigzdiu ir su jais irodyt, kad gali kazka be isleistu milijardu pasiekti, bet aisku eis i koki PSG
MettaworIdpeace
4 12 12-09 15:53
Zinant cigono polinki begt, kai pziurkei is skestancio laivo, tai speju maximum iki sezono galo Mancesteryje isbus ir leks, kur gales pasisvaistyt kokiu milajrdu zaideju rinkoj ir vel bus kietas, iki kol nustekens komanda
2 9 12-09 16:54
Vaidoshius:
Kas dėl van Daiko/Laportes tai vėlgi reikėtų analogiško bandymo kaip Allisono ir Edersono, sukeisti vietomis abu ir pažiūrėt kuris geriau atstovės su naujaisiais naparnikais :D :D Tada būtų galima daryti kokias tai išvadas, dabar tik burimas iš tirščių ir marketingo projektų. Juo labiau, kad $hitty lošia ultra atakuojantį futbolą žiūrovui, kuris pats iš savęs gynėjus daro labiau pažeidžiamus, nes turi lošti labai aukštai aikštelėje, o NeVARpoolis lošia staigių kontrų futbolą Stoke stiliumi su nuolatinėm padačiom iš kraštų, ko pasekoje Trenktas su Robertsonu daužo visus su savo piridačių rodikliais.
Guardiola apsisiko visur po barcos kaip paaiskinsi
CaptainAmerica
4 10 12-09 13:41
Max pepfeilui sviecia su skuduru zydruoju tai ketvirtfinalis siais metais. Aisku vaiduchas kaltins viska tik ne pati "geriausia" galaktikos stratega bet tai suprantama. Nes jis ligonis.
Vaidoshius
20 4 12-09 14:15
Kas dėl van Daiko/Laportes tai vėlgi reikėtų analogiško bandymo kaip Allisono ir Edersono, sukeisti vietomis abu ir pažiūrėt kuris geriau atstovės su naujaisiais naparnikais Tada būtų galima daryti kokias tai išvadas, dabar tik burimas iš tirščių ir marketingo projektų. Juo labiau, kad $hitty lošia ultra atakuojantį futbolą žiūrovui, kuris pats iš savęs gynėjus daro labiau pažeidžiamus, nes turi lošti labai aukštai aikštelėje, o NeVARpoolis lošia staigių kontrų futbolą Stoke stiliumi su nuolatinėm padačiom iš kraštų, ko pasekoje Trenktas su Robertsonu daužo visus su savo piridačių rodikliais.