Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: "Padėjome "Liverpool" tapti tuo, kuo jie yra dabar"


Pepas Guardiola mano, kad "Manchester City" ir "Liverpool" pastaraisiais metais peržengė visus Anglijos "Premier" lygos standartus.

Šį vakarą įvyksiančiai dvikovai su Londono "Arsenal" besiruošiantis P. Guardiola įsitikinęs, kad šiuo metu, norint laimėti "Premier" lygą, komandai nebeužtenka surinkti 85 taškų, kaip buvo anksčiau.

"Kai atvykau čia 2016-aisiais, standartas, norint laimėti lygą, buvo 85 taškai. Dabar, norėdamas triumfuoti "Premier" lygoje, turi pasiekti beveik 100 taškų", – mintimis dalinosi katalonas.

"Dėl šios priežasties padėjome "Liverpool" komandai žengti į priekį ir įsigyti neįtikėtinus žaidėjus. Visos komandos, esančios už "Liverpool", supranta, kad turi pasiekti 100 taškų ribą. Tai yra lygis, kurį privalai pasiekti, norėdamas su jais konkuruoti.

Niekam, išskyrus mus, per pastaruosius 11 metų nepavyko dukart iš eilės laimėti "Premier" lygos. Tą mes padarėme tik užfiksavę 14-os iš eilės laimėtų rungtynių seriją.

Būtent dėl šios priežasties, nepriklausomai nuo to, ką dabar apie mus sako žmonės, aš niekada nepamiršiu to, ką padarė ši komanda", – kalbėjo P. Guardiola.

"Man City", šį vakarą nugalėjusi "Arsenal", prieš "Liverpool" išlaikytų 14 taškų deficitą.

Straipsnio įvertinimas: 8 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (9)

euras
 euras
7 27 12-15 15:53
Jeigu man kazkas leistu pirkt po visa sudeti per sezona as irgi galeciau laimet lyga. Dar jis kloppu lyginasi.
BeyBlade
0 18 12-15 18:22
Oj oj iššovė galinagai keletą sezonų ir jau viskas, reik matai premierui 100 taškų Tai ką kai Arsenalas 2004 metais laimėjo premierą, Wengerui reikėjo sakyti, na dabar norint laimėti premierą reikia nė karto nepralaimėti Įdomu dar kuom jis prie Liverpoolio prisidėjo? Žaidėjus gerus atvedė? ar čia Kloppas subūrė pats komandą vis dėlto
0 0 12-16 15:45
Vaidoshius:
Guardiola geležinių nervų žmogus :D Koks Kl.oppas (kad ir koks putiovas jis yra) ar fosilija Vertėjas jau senai būtų apsiverkę dėl šiųmetinių FA bachūrų skandalų, bet Guardiola išlaiko savo klasę. Savaime suprantama rūbinėje kalbama kas kita, kitaip būtų melavimas savo žaidėjams tiesiai į akis ir būtų prarasta pagarba. Bet viešumoje klasė išlaikoma aukščiausiu lygiu, ko gero vienintelis toks treneris, kuris nekalba apie vėjo kryptis ar per aukštą veją. Šiaip ar taip Guardiola jau įėjo kaip visų laikų geriausių rezultatų malkinėje autorius su Stones, Otamendi bombos ir Zinchenko gynėjų linija kas yra sveiku protu nesuvokiama kaip tai išvis įmanoma :D Ir jokie FA bachūrų cirkai to neatims. Šansai pakartoti visų laikų malkinės rekordą 3 pergalės iš eilės yra labai maži, nemanau, kad FA bachūrai sustos ties tuo, ką jau dabar yra nuveikę ir 100% garantija, kad jeigu tik $hitty išsikapstys (jeigu išvis išsikapstys :D) iš ilgalaikių traumų epidemijos bei pradės demonstruoti sau įprastą stabilumą, viską sustatys į savo vietas. Vis dėlto per praėjusius du kosTminius Bayernligos sezonus malkinės "konkurencingumo" mitas buvo sudaužytas į tokius šipulius, kad pradėjo kilti rimtos abejonės ar tie malkinės top6 taškomi milijardai veltui iš tiesų įrodo, kad yra konkurencija :D Bet savaime suprantama NeVARpoolis ne šiaip sau vadinamas pagrindiniu $hitty konkurentu, Kl.oppas suleido 300 limonų, nupirko solidžių žaidėjų (neskaitant fakto, kad kelis nupyzdino iš $hitty panosės permušdami net $hitty naftotiekio siūlomas kainas ir zarplatas, kurie pagal EF šiukšles gali "įsigyti viską ką nori") ir padarė solidžią komandą. Iš esmės malkinė jeigu dar kokius 3-4 sezonus sugebės išlaikyti savo brangiausių komandų trenerius gali po ~10 metų pertraukos atgauti stipriausios lygos vardą, o tai iki Guardiolos, Kl.oppo ir Pochettino jau buvo įsivėlę į rimtą kovą su Bayernligos atstovais dėl antros stipriausios lygos vardo. Savo ruožtu La Liga su ValMierdos ir Simeones klounais totaliai smukdo La Ligos lygį. Iš top4 komandų (FC Messi, UEFAdrid šiukšlės, Thugletico ir Valencia pagal sudėtis ant popieriaus) geriausias treneris šiuo metu ko gero yra Zidanas, kuris praktiškai ne itin turi supratimo ką jis veikia trenerio kėdėje išsilaikydamas tik savo kaip buvusio žaidėjo autoritetu prieš žaidėjus dėka, o tai pasako daugiau negu reikia :D La Ligos top klubams būtų laikas ieškoti rimtesnių trenerių.
Nu matai guardiola kad ir koks pervertintas bet priesingai nei tu halicionacijom neserga DD
Vaidoshius
25 5 12-15 17:42
Guardiola geležinių nervų žmogus Koks Kl.oppas (kad ir koks putiovas jis yra) ar fosilija Vertėjas jau senai būtų apsiverkę dėl šiųmetinių FA bachūrų skandalų, bet Guardiola išlaiko savo klasę. Savaime suprantama rūbinėje kalbama kas kita, kitaip būtų melavimas savo žaidėjams tiesiai į akis ir būtų prarasta pagarba. Bet viešumoje klasė išlaikoma aukščiausiu lygiu, ko gero vienintelis toks treneris, kuris nekalba apie vėjo kryptis ar per aukštą veją. Šiaip ar taip Guardiola jau įėjo kaip visų laikų geriausių rezultatų malkinėje autorius su Stones, Otamendi bombos ir Zinchenko gynėjų linija kas yra sveiku protu nesuvokiama kaip tai išvis įmanoma Ir jokie FA bachūrų cirkai to neatims. Šansai pakartoti visų laikų malkinės rekordą 3 pergalės iš eilės yra labai maži, nemanau, kad FA bachūrai sustos ties tuo, ką jau dabar yra nuveikę ir 100% garantija, kad jeigu tik $hitty išsikapstys (jeigu išvis išsikapstys ) iš ilgalaikių traumų epidemijos bei pradės demonstruoti sau įprastą stabilumą, viską sustatys į savo vietas. Vis dėlto per praėjusius du kosTminius Bayernligos sezonus malkinės "konkurencingumo" mitas buvo sudaužytas į tokius šipulius, kad pradėjo kilti rimtos abejonės ar tie malkinės top6 taškomi milijardai veltui iš tiesų įrodo, kad yra konkurencija Bet savaime suprantama NeVARpoolis ne šiaip sau vadinamas pagrindiniu $hitty konkurentu, Kl.oppas suleido 300 limonų, nupirko solidžių žaidėjų (neskaitant fakto, kad kelis nupyzdino iš $hitty panosės permušdami net $hitty naftotiekio siūlomas kainas ir zarplatas, kurie pagal EF šiukšles gali "įsigyti viską ką nori" ir padarė solidžią komandą. Iš esmės malkinė jeigu dar kokius 3-4 sezonus sugebės išlaikyti savo brangiausių komandų trenerius gali po ~10 metų pertraukos atgauti stipriausios lygos vardą, o tai iki Guardiolos, Kl.oppo ir Pochettino jau buvo įsivėlę į rimtą kovą su Bayernligos atstovais dėl antros stipriausios lygos vardo. Savo ruožtu La Liga su ValMierdos ir Simeones ***is totaliai smukdo La Ligos lygį. Iš top4 komandų (FC Messi, UEFAdrid šiukšlės, Thugletico ir Valencia pagal sudėtis ant popieriaus) geriausias treneris šiuo metu ko gero yra Zidanas, kuris praktiškai ne itin turi supratimo ką jis veikia trenerio kėdėje išsilaikydamas tik savo kaip buvusio žaidėjo autoritetu prieš žaidėjus dėka, o tai pasako daugiau negu reikia La Ligos top klubams būtų laikas ieškoti rimtesnių trenerių.