Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: "Premier" lyga tik dėl savo žiūrimumo atrodo geriausia pasaulyje


2018-09-14 14:03:16 Premier League Josep Guardiola

"Man City" treneris Pepas Guardiola nėra įsitikinęs, ar Anglijos "Premier" lyga yra pajėgiausia pasaulyje, tačiau strategas pabrėžia, kad puikiai veikiantis transliacijų modelis daugeliui leidžia susidaryti tokį įspūdį.

Strategas per savo karjerą jau išbandė bene tris didžiausias Europos lygas - "La Liga", "Bundesliga" ir "Premier". P. Guardiola visose šalyse jau spėjo tapti čempionu ir praėjusį sezoną tai padarė itin skambiai - per visą sezoną patyrė vos du pralaimėjimus ir surinko net 100 taškų.

Futbolo visuomenėje iki pat šiol yra nesutariama, kurios pirmenybės yra stipresnės - "La Liga" ar "Premier" lyga. P. Guardiola teigia, kad Ispanija šią konkurencinę kovą pralaimi dėl prastesnio darbo markentingo ir transliacijų srityje.

"Premier" lyga atrodo geresnė, nes ji turi geresnį pardavimo ir transliacijų modelį", - pareiškė P. Guardiola.

P. Guardiola interviu metu taip pat prisiminė karjeros etapą Ispanijoje: "Po to, ką patyriau "Barcelona" klube, dabar viskas tapo pakenčiama.

Blogybė ir žiaurumas, kuris yra Ispanijos žiniasklaidoje, Anglijoje ir Vokietijoje neegzistuoja."

Straipsnio įvertinimas: 6 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Yaya Ayala
23 37 09-14 16:18
flasher1:
Geriausia lyga yra ta, kurioje didžiausia konkurencija. Jei kalbėti apie pretendentus į auksą, Anglijoje jų būna gerokai daugiau negu Ispanijoje.
jo jo jo, pas rusus visa laika kokios 5 komandos kovoja del aukso, tai reiskia rusu lyga yra stipriausia pasaulyje? kokioj Latvijoj 3 komandos kovoja del aukso, o Ispanijoj tik, ir tai reiskia kad latviu lyga yra stipresne nei Ispanu? ispanijoj komandos kurios yra zemiau Barcelonos ir Realo nera silpnos, tiesiog Real ir Barcelona ir SUPER KLUBAI kurie neturetu jokios konkurencijos nei vienoje kitoje pasaulio lygoje. perkelk Barcelona ir Reala i Anglija, tai jie ten irgi be konkurencijos butu 2 pirmaujancios komandos, bet nuo to likusios komandos nesusilpnetu. tiesiog Real ir Barcelona yra geriausi pasaulio klubai.
s
2 6 09-14 16:08
:
Premier lygos fanai amzinai tik ir kalba, kad va kita sezona tai jau duosim visiems Europoj i kaulus, primena rytfanius kaip kiekviena vasara jie jau zada triuskinti Zalgiri, tik realybe visad buna kiek kitokia :DD
Taip niekada nieks nesako gal koki komentara viena pamatei i sita puse ir sprendi, kad taip visi masto.
Vaidoshius
11 14 09-14 16:44
flasher1:
Geriausia lyga yra ta, kurioje didžiausia konkurencija. Jei kalbėti apie pretendentus į auksą, Anglijoje jų būna gerokai daugiau negu Ispanijoje.
Nu čia riebų šovei Tokiems pridurkams EF buvo straipsnis apie Azeržaibano ar kokią ten lygą, kur pirmą vietą nuo iškritimo zonos skyrė keli taškai, t.y. ~18 komandų turėjo beveik tiek pat taškų. "Geriausia" lyga Kad malkinės lavonynas dominuoja medijoje taip pat kaip futbolo Byberis Tapinaldo Instagrame manau nesiginčija absoliučiai niekas, bet kai pradedama kalbėti apie kokybę tai tiek samdinių lygos medkirčiai, tiek Penaldo inkaras yra toli toli už nugaros lyderiams. Dabar per porą sezonų suleidę sveiku protu nesuvokiamus milijardus sudėtims ir top treneriams malkinės lavonai grasina, kad PAGALIAU parodys kažką daugiau negu pilnas kišenes svarų, bet top treneriai nėra stebukladariai, per porą sezonų top komandos nenulipdysi, čia kelerių metų intensyvus darbas. O dar jeigu rezultatai pradžioje nebūna tokie kokių tikėjosi savininkai esi išpisamas lauk ir vėl ateina naujas treneris su savo evo/revoliucijom ir vėl pusė komandos ant lagaminų, ir vėl viskas iš naujo Na, bet anglai pasižymi tuo, kad puikiai moka išsireklamuoti savo produktą ko pasekoje ir gauna tokius pinigus už transliacijas nepaisant to, kad vos vienas kitas top žaidėjas žaidžia šitam lavonyne.
Fff
0 2 09-14 22:22
Lengva būti geriausiu treneriu kai ateini į geriausius klubus,kur pinigai liejasi lengvai.Norėčiau pažiūrėti kaip atrodytų kokiam Norwich city ar Rayo Vallecano.
uruchi
2 4 09-14 16:59
Yaya Ayala:
jo jo jo, pas rusus visa laika kokios 5 komandos kovoja del aukso, tai reiskia rusu lyga yra stipriausia pasaulyje? kokioj Latvijoj 3 komandos kovoja del aukso, o Ispanijoj tik, ir tai reiskia kad latviu lyga yra stipresne nei Ispanu? :D :D ispanijoj komandos kurios yra zemiau Barcelonos ir Realo nera silpnos, tiesiog Real ir Barcelona ir SUPER KLUBAI kurie neturetu jokios konkurencijos nei vienoje kitoje pasaulio lygoje. perkelk Barcelona ir Reala i Anglija, tai jie ten irgi be konkurencijos butu 2 pirmaujancios komandos, bet nuo to likusios komandos nesusilpnetu. tiesiog Real ir Barcelona yra geriausi pasaulio klubai.
Madrido Atletico nepamirsk