Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: "Premier" lyga tik dėl savo žiūrimumo atrodo geriausia pasaulyje


2018-09-14 14:03:16 Premier League Josep Guardiola

"Man City" treneris Pepas Guardiola nėra įsitikinęs, ar Anglijos "Premier" lyga yra pajėgiausia pasaulyje, tačiau strategas pabrėžia, kad puikiai veikiantis transliacijų modelis daugeliui leidžia susidaryti tokį įspūdį.

Strategas per savo karjerą jau išbandė bene tris didžiausias Europos lygas - "La Liga", "Bundesliga" ir "Premier". P. Guardiola visose šalyse jau spėjo tapti čempionu ir praėjusį sezoną tai padarė itin skambiai - per visą sezoną patyrė vos du pralaimėjimus ir surinko net 100 taškų.

Futbolo visuomenėje iki pat šiol yra nesutariama, kurios pirmenybės yra stipresnės - "La Liga" ar "Premier" lyga. P. Guardiola teigia, kad Ispanija šią konkurencinę kovą pralaimi dėl prastesnio darbo markentingo ir transliacijų srityje.

"Premier" lyga atrodo geresnė, nes ji turi geresnį pardavimo ir transliacijų modelį", - pareiškė P. Guardiola.

P. Guardiola interviu metu taip pat prisiminė karjeros etapą Ispanijoje: "Po to, ką patyriau "Barcelona" klube, dabar viskas tapo pakenčiama.

Blogybė ir žiaurumas, kuris yra Ispanijos žiniasklaidoje, Anglijoje ir Vokietijoje neegzistuoja."

Straipsnio įvertinimas: 6 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (11)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Vaidoshius
11 14 09-14 16:44
flasher1:
Geriausia lyga yra ta, kurioje didžiausia konkurencija. Jei kalbėti apie pretendentus į auksą, Anglijoje jų būna gerokai daugiau negu Ispanijoje.
Nu čia riebų šovei Tokiems pridurkams EF buvo straipsnis apie Azeržaibano ar kokią ten lygą, kur pirmą vietą nuo iškritimo zonos skyrė keli taškai, t.y. ~18 komandų turėjo beveik tiek pat taškų. "Geriausia" lyga Kad malkinės lavonynas dominuoja medijoje taip pat kaip futbolo Byberis Tapinaldo Instagrame manau nesiginčija absoliučiai niekas, bet kai pradedama kalbėti apie kokybę tai tiek samdinių lygos medkirčiai, tiek Penaldo inkaras yra toli toli už nugaros lyderiams. Dabar per porą sezonų suleidę sveiku protu nesuvokiamus milijardus sudėtims ir top treneriams malkinės lavonai grasina, kad PAGALIAU parodys kažką daugiau negu pilnas kišenes svarų, bet top treneriai nėra stebukladariai, per porą sezonų top komandos nenulipdysi, čia kelerių metų intensyvus darbas. O dar jeigu rezultatai pradžioje nebūna tokie kokių tikėjosi savininkai esi išpisamas lauk ir vėl ateina naujas treneris su savo evo/revoliucijom ir vėl pusė komandos ant lagaminų, ir vėl viskas iš naujo Na, bet anglai pasižymi tuo, kad puikiai moka išsireklamuoti savo produktą ko pasekoje ir gauna tokius pinigus už transliacijas nepaisant to, kad vos vienas kitas top žaidėjas žaidžia šitam lavonyne.
1 1 09-14 19:11
Vaidoshius:
Nu čia riebų šovei :D :D :D :D Tokiems pridurkams EF buvo straipsnis apie Azeržaibano ar kokią ten lygą, kur pirmą vietą nuo iškritimo zonos skyrė keli taškai, t.y. ~18 komandų turėjo beveik tiek pat taškų. "Geriausia" lyga :D :D Kad malkinės lavonynas dominuoja medijoje taip pat kaip futbolo Byberis Tapinaldo Instagrame manau nesiginčija absoliučiai niekas, bet kai pradedama kalbėti apie kokybę tai tiek samdinių lygos medkirčiai, tiek Penaldo inkaras yra toli toli už nugaros lyderiams. Dabar per porą sezonų suleidę sveiku protu nesuvokiamus milijardus sudėtims ir top treneriams malkinės lavonai grasina, kad PAGALIAU parodys kažką daugiau negu pilnas kišenes svarų, bet top treneriai nėra stebukladariai, per porą sezonų top komandos nenulipdysi, čia kelerių metų intensyvus darbas. O dar jeigu rezultatai pradžioje nebūna tokie kokių tikėjosi savininkai esi išpisamas lauk ir vėl ateina naujas treneris su savo evo/revoliucijom ir vėl pusė komandos ant lagaminų, ir vėl viskas iš naujo :D Na, bet anglai pasižymi tuo, kad puikiai moka išsireklamuoti savo produktą ko pasekoje ir gauna tokius pinigus už transliacijas nepaisant to, kad vos vienas kitas top žaidėjas žaidžia šitam lavonyne.
as gryzau tai va vaidoshiau uzduxinsiu vel tave ronaldo yra uz mesi geresnis 3 sykius ir taip ir jam tos reklamos nereikia buk ramus jei kas nepatinka susimatom ar vel slapstysies?
7 6 09-14 16:07
Geriausia lyga yra ta, kurioje didžiausia konkurencija. Jei kalbėti apie pretendentus į auksą, Anglijoje jų būna gerokai daugiau negu Ispanijoje.
zirns
5 2 09-14 19:03
Lyginant nesulyginama, Barca, Real kiekviena sezona gyvena kitu klubu saskaita, neisivaizduoju kodel kiti klubai tiesiog nestabdo lygos ir nepareikalauja vienodu salygu, kaip anglai beveik lygiai pasidalina TV transliaciju lesas. Dabar Barca su Real pasiima daugiau nei visi like kartu sudejus, tai skaiciuokit kiek simtu milijonu jie turetu netekti. Ir kaip minejo - ju ziniasklaida, jie visa ta savo pietieciu ismone pasitelkia transferams, tokio negarbingo sudo pylimo, verkimo niekas daugiau neismasto, kaip tik pietieciai, o jei dar viskas del pietiecio zaidejai tai visiska beprotyste galim stebeti.
MCsirgalius
5 2 09-14 16:21
ot:
paziuresim ir pamatysim kaip si sezona jiems seksis. vel lygina jis ta barcelona ir tie laikai kai i zaidejus investavo belekiek .ciampionu lygos nepaima tai ir vemia ne tas lygis , ble nuo monaco gauni tai koks tu treneris
Tu gal durnas?? Mbappe su Falcao tuo metu pries Caballero, Zabaleta, Clicky ir Otamendi ėjo, tu ten darys nedares, City šansu juokiu, net ant popieriaus neturėjo. Čia tik tokiem durniam kaip tu, kur pagal padadinima sprendžia, kas rungtynes laimės.