Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

P. Guardiola prieš lemiamą akistatą: "Nesižvalgysime į "Liverpool" rungtynes"


Anglijos "Premier" lygoje šį sekmadienį finišuoja 2018-19 metų sezonas. Jame yra likęs vienas nežinomasis – čempionas.

Kova dėl titulo nusikėlė iki pat paskutinio turo. "Manchester City" futbolininkai yra labai arti to, kad antrus metus iš eilės taptų šalies čempionais. "Miestiečiams" išvykoje reikia nugalėti "Brighton". "Liverpool" namuose žais prieš "Wolves", tačiau jiems tik pergalės neužtenka – "raudonieji" turi laukti dovanos iš "Brighton".

Rungtynių išvakarėse surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjęs Pepas Guardiola teigė, kad jo komanda ir nesižvalgys į "Liverpool" rungtynes, jų tikslas – patiems laimėti titulą įveikus "Brighton".

"Geriausia yra susikoncentruoti į tai, ką mes patys turime padaryti. Jeigu mes laimėsime, mums nereikės tikėtis, kad kažkas kitas už mus bus padaręs darbą", – teigė katalonas.

"Būtų puiku įmušti greitą įvartį, tačiau net neabejoju, kad taip neįvyks. Mes šią savaitę analizavome "Brighton" gynybos darbą. Žinau juos puikiai iš FA taurės ir suprantu, kaip bus sudėtinga pasiekti pergalę.

Svarbiausia yra nesiblaškyti. Jeigu "Liverpool" laimi, laimėti turime ir mes. Mums reikia koncentruotis niekur daugiau, kaip tik į savo rungtynes. Čempionų lygoje jau pamatėme, kaip po pralaimėjimų visi pradeda naikinti klubą ir trenerius. Žinau, kad būsiu vertinamas, todėl turime laimėti", – pridūrė P. Guardiola.

Visos paskutinės dešimt "Premier" lygos sezono rungtynių šiandien startuos 17 valandą.

Straipsnio įvertinimas: 0 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (4)

Payet8
 Payet8
0 3 05-12 14:07
MettaworIdpeace:
Butu visiskas fiasko, jei City nepaimtu Premier lygos. Apskritai, pasiziurejus, keik buvo ikista pinigu i komanda ir i rezultatus, tai siaubinga. Pora kart laimet cempionu lyga ir priminkit, koks didziausias City pasiekimas CL?
CL pusfinalis -2016.
24 27 05-12 13:03
Visas pasaulis siandien uz brighton
2 3 05-12 14:35
Pasakė ir pats nepatikėjo
Vaidoshius
5 4 05-12 15:55
Liko vienas žingsnis iki didžiausio visų laikų sugrįžimo. Iš -7 į +1 per du mėnesius, būtų 14 pergalių iš eilės lošiant be komandos lyderio, be LB, o paskutinius mėnesius ir be DM pozicijos žaidėjų. Dar pridėjus malkinės funkcionierių suorganizuotą teisėjų tepimą Neverpoolio naudai ir $hitty nenaudai vargu ar buvo per visą istoriją padaręs tokį stebuklą. Barca/Madref šiukšlės buvo netoli to, iš -10 vos neištempė, bet tais atvejais atitinkami priešininkai lošdavo pusė kojos ir taupydami jėgas, pabarstė tuos taškus neatsakingai, o čia teisėjai laikė pulsą ant $hitty 4-5 mėnesius
MettaworIdpeace
3 2 05-12 14:11
MettaworIdpeace:
Butu visiskas fiasko, jei City nepaimtu Premier lygos. Apskritai, pasiziurejus, keik buvo ikista pinigu i komanda ir i rezultatus, tai siaubinga. Pora kart laimet cempionu lyga ir priminkit, koks didziausias City pasiekimas CL?
Turejau omeny pora kartu laimeta Premier lyga su Guardiola