Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Guardiola: "Sunku susitvarkyti su tokiu Rashfordo, Jameso ir Martialo greičiu"


Pepo Guardiolos vadovaujamas "Manchester City" patyrė jau ketvirtąją nesėkmę šiame sezone – tiek kartų Anglijos "Premier" lygoje "miestiečiai" nusileido per visą praėjusį sezoną.

Šį kartą "Man City" komandą nubaudė didžiausi priešai – "Manchester United" futbolininkai. Įspūdingai kontratakavę "raudonieji velniai" triumfavo rezultatu 2:1.

Po rungtynių varžovų puolėjams pagyrų negailėjo Pepas Guardiola.

"Man patiko taip, kaip žaidė mano komanda", – pokalbio pradžioje sakė katalonas. – Abu įvarčius praleidome dėl erdvės, kurią suteikėme varžovams. Taip nebuvo kažkas naujo, bet praėjusį sezoną "Man Utd" tiek laisvės neturėjo".

"Žinojome apie jų greitį ir tai, ką duoda Jameso, Martialo ir Rashfordo trio. Visgi kartais nėra jokių priemonių, jog galėtum tai sustabdyti", – tęsė strategas.

"Man City" didžiąją rungtynių dalį dominavo su kamuoliu ir kėlė nuolatinę įtampą varžovų gynybos linijoje, tačiau "miestiečiai" nebuvo pakankamai aštrūs baudos aikštelėje.

"Darėme tai, ką įprastai ir darome. Daug kartų įsiveržėme į jų baudos aikštelę, tačiau nesugebėjo užbaigti atakų. Man tikrai patiko taip, kaip žaidė komanda. Žinau, kad niekas nesutiks su manimi, bet man patiko tai, ką pamačiau", – pridūrė P. Guardiola.

M. Rashfordo spurtas:

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes