Kurią komandą palaikysite UEFA Čempionų lygoje?
  • Madrido "Atletico"
  • Londono "Chelsea"
  • Kitą

P. Pogba vėl mušė įvarčius, o "Man Utd" pasiekė pergalę Londone

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį po pietų buvo sužaistos pirmosios 26-ojo turo rungtynės.

Dėl išlikimo lygoje kovojanti Londono "Fulham" namuose priėmė toliau siautėjančią "Manchester United" ekipą. Anthony Martialio ir Paulio Pogba vedami svečiai pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 3:0.

Rungtynės svečiams iš Mančesterio prasidėjo puikiai – jau 14-ąją minutę Paulis Pogba, gavęs perdavimą iš A. Martialo, galingu smūgiu iš aštraus kampo nuginklavo varžovų vartininką.

Ties "Man Utd" sustoti nebuvo pasirengęs – 23-ąją minutę A. Martialis atliko įspūdingą reidą ir dar vienu tiksliu smūgiu padidino komandos pranašumą iki dviejų įvarčių.

Antrajame kėlinyje galutinį tašką padėjo tas pats P. Pogba, šį kartą pasižymėjęs nuo 11 metrų žymos. Ole Gunnarui Solskjaerui perėmus komandos vairą, P. Pogba prisidėjo net prie 13 įvarčių – penki rez. perdavimai ir aštuoni įvarčiai.

"Manchester United" po dar vienos pergalės pakilo į ketvirtąją poziciją. Didelė tikimybė, kad "raudonieji velniai" ten joje ir liks, nes Londono "Chelsea" komandos sekmadienį lauks išvykos rungtynės prieš "Man City".

"Fulham" su 17 taškų yra priešpaskutinėje vietoje.

"Fulham" 0 - 3 "Man Utd"
14' [0 - 1] P. Pogba
23' [0 - 2] A. Martial
65' [0 - 3] P. Pogba (11 m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 11 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (13) Seniausi (13) Geriausi (13) Anoniminiai (16)

My Solskjaer
4 33 02-09 17:11
barcelona 1989:
bet kaip isrinktasis turetu jaustis.Smugis jo savimeilei
Gal Moueinho įsivaizduoja, kad padėjo pamatus komandos sėkmei.
3 24 02-09 17:47
Pamirskit jus ta Mourinho. Praeitas etapas jau ir jo geriau neprisimint,nes net uzmigt budavo imanoma. Velgi,net nekyla man mintis lyginti sia MU ir Mouro,nes tai kaip diena ir naktis. Kalbant apie varzybas,tai Herrera nuostabus,kaip ir Pogba su Martial’iu. Matic’ius ziurisi irgi smagiai,tik manau jam bus sunkonka su PSG,nes kartais pritruksta jam greicio ir judrumo,bet ta Ander’is puikiai kompensuoja. Lukaku ir Deliot siandien nelabai vietos sau aiksteje rado. Sanchez’as gaila,kad neimuse,butu prideje jam pasitikejimo savimi,kurio matosi,kad truksta. Vaizdas tikrai smagus ir bravo OGS dar karta. GG MU!
4 19 02-09 16:58
Nu kaip tik 6 taskai beliko iki totes nu netiek ir daug prie Oles :-D
2 15 02-09 19:33
To Tottis. Argumentuok savo pasisakymus faktais. Jei tokio pacio lygio tavo Valencios ir Fiorentinos,kodel ju nera UCL atkrintamosiuose? EPL turi 6 top komandas,tai jos tarpusavyje sulosia 10 rungtyniu is 38, tai yra 25% visu varzybu,kas lemia didesni nuovargi,lyginant su La Liga kur yra tik Atleti ir Real,ziurint is Barcos perspektyvos,t.y tik 4 varzybos per metus. Neskaitant tauriu cia kalbant. Tai tu dar karta pergalvok zodzio suvokima KONKURENCINGESNE ir tada argumentuok savo komentara. Peace ✌????
4 17 02-09 17:02
Gera pergalė! Galvoju, kad vasara reiktu pasistiprinti puoleju, nes Lukaku labai silpnai atrodo