Kuri Lietuvos komanda toliausiai nužengs Europos turnyruose?
  • Marijampolės "Sūduva"
  • "Kauno Žalgiris"
  • Vilniaus "Žalgiris"
  • Vilniaus "Riteriai"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

P. Scholesas: "Mourinho pasirodė, koks yra iš tikrųjų"


Nors Paulas Scholesas neslėpė džiaugsmo "Manchester United" pergale Turine, jį papiktino Jose Mourinho elgesys po finalinio švilpuko.

Trečiadienį įvykusioje dvikovoje "Man Utd" sensacingai rezultatu 2:1 nugalėjo Turino "Juventus". Abu svečių įvarčiai įkrito rungtynių pabaigoje, todėl emocijos buvo dar geresnės.

Po rungtynių J. Mourinho "Juventus" sirgaliams pridėjęs delną prie ausies liepė vėl skanduoti tai, ką skandavo mačo metu. Pats portugalas po susitikimo atskleidė, kad iš "Juventus" tribūnų buvo girdimi įžeidinėjimai ne tik stratego, bet ir visos o šeimos atžvilgiu.

Visgi P. Scholesas įsitikinęs, kad portugalas galiausiai parodė, koks yra iš tikrųjų: "Laimėti turi parodydamas šiek tiek daugiau klasės varžovų atžvilgiu.

Nemanau, kad tas Mourinho gestas buvo čia reikalingas. Pasibaigus mačui nueik paploti į Turiną atvykusiems klubo sirgaliams, paspausk varžovų treneriui ranką ir pakaks.

Tai buvo visiškai nereikalingas veiksmas, tačiau Mourinho parodė, koks jis yra iš tikrųjų."

Priminsime, kad J. Mourinho neseniai buvo įsivėlęs į konfliktą su "Chelsea" trenerių štabo nariu, kai šis savo veiksmais išprovokavo portugalą pakilti iš savo sėdimos vietos ir vos nekibti jam į atlapus.

 

Straipsnio įvertinimas: 3 5
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (20)

DeviL*1
4 42 11-08 18:14
Scholesas paskutiniu metu tik komentuoja, daugiau nieko, butu idomu paziuret kaip pats atrodytu managerio vietoje
 apl8
0 4 11-08 22:08
Reiktu pasodinti Xavi ir Scholesa, neblogai nusipezetu abudu