Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Paaiškėjo, kiek įveikusi "Celtic" barjerą iš UEFA uždirbtų "Sūduva"


2018-08-24 11:52:50 Europos lyga Celtic FC FK Sūduva

Marijampolės "Sūduva" antrus metus iš eilės UEFA Europos lygoje demonstruoja Lietuvos klubams nebūdingus rezultatus - žaidžia paskutiniajame atrankos etape.

"Sūduva" dėl patekimo į pagrindinį grupių etapą kovoja su Glazgo "Celtic". Jau pirmoje dvikovoje marijampoliečiai įrodė, kad taip lengvai istorinio bilieto iš savo rankų nepaleis - susitikimas Suvalkijoje baigėsi lygiosiomis 1:1.

Gana puikūs rezultatai Europos atrankoje per dvejus metus "Sūduvai" sukrovė solidžią pinigų sumą.

Po trečiojo atrankos etapo, kai "Sūduva" eliminavo Jūrmalos "Spartaks", Lietuvos čempionai iš UEFA jau buvo užsitikrinę 1,5 mln. eurų.

Jeigu "Sūduvai" pavyktų pasiekti sensacingą rezultatą Škotijoje, jų banko sąskaitą papildytų dar 2,5 mln. eurų - tokiu atveju iš atrankos Čempionų ir Europos lygoje marijampoliečiai būtų uždirbę 4 mln. eurų.

Patekus į grupių etapą, "Sūduvos" lauktų dar bent šešios rungtynės, kas atneštų dar didesnes pajamas.

Straipsnio įvertinimas: 24 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (20)

MettaworIdpeace
6 46 08-24 12:34
Nu man tai net koktu buvo klausyt, kaip Jakelis keliaklupsciavo pries Celtico didybe. Is jo epitetu atrodo, kad cia butu koks Madrido Real.
0 6 08-24 13:04
M-NUS:
Man keista nuojauta užėjus, kad Sūduva tikrai gali eit tolyn. Kas mane verčia taip manyti? Vienas faktorius tai Škotijos žiniasklaida, kuri jau skambina varpais, jog tolimesniame etape bus sunku su tokiu žaidimu, kai net nepraeitas Sūduvos etapas. Istorija rodo, jog tokiose situacijose arogancija ir per didelis pasitikėjimas neretai būna nuleidžiamas ant žemės underdogų. Sūdūvoj turbūt ilgiau žaidžiantiems/dirbantiems stogas čiuožia, prieš keletą metų net Lietuvos pirmos lygos nebuvo laimėjusi dabar kapojasi su Europos komandomis, visa galva aukštesnėmis, kartais pakovoja kaip lygus su lygiu, kartais net laimi. Gal futbolas rimtai atsigauna?
Klubinis futbolas atsigauna. Ir deka geru legionieriu (lietuviskais mastais ) Paziurekit Zalgirio, Suduvos legionieriu CV, kokiose lygose jie zaide. Anksciau tokie i Lietuva tikrai nevaziavo. O Lietuvos rinktine vis dar dugne, ir matant jauniu rinktiniu rezultatus, dar krisime zemyn
0 2 08-24 13:11
Va čia tai biznis. Dar koki žaidėją užauginti ir parduodi