Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Paaiškėjo, kiek per šį transferų langą išleido "Premier" lygos klubai


2018-08-10 16:25:09 Premier League Transferai

Ketvirtadienį Anglijoje baigėsi 2018 metų vasaros perėjimų langas - klubai užbaigė savo sudėčių komplektaciją, nors žaidėjus parduoti dar galės iki rugpjūčio 31-os dienos.

"BeIN" suskaičiavo, kad iš viso Anglijos "Premier" lygos klubai per visą šį vasaros transferų langą išleido apie 1 milijardą 240 mln. svarų sterlingų. Tai mažiau nei praėjusią vasarą, kai buvo išleista beveik pusantro miljardo.

Taip pat buvo nustatyta, kad paskutinę perėjimų dieną "Premier" lygos klubai išleido 82,1 mln. svarų. Aktyviausiai ketvirtadienį dirbo trys klubai - Liverpulio "Everton", "Wolves" ir "Fulham".

Daugiausiai per šią vasarą išleido "Liverpool" klubas - jis naujiems pirkiniams nepagailėjo 176,3 mln. svarų. Brangiausias klubo pirkinys - vartininkas Alissonas.

Alissonas ir būtų tapęs brangiausiu "Premier" vasaros pirkiniu, jeigu ne vėlyvas Londono "Chelsea" sandoris su Bilbao "Athletic". Jie už tos pačios pozicijos atstovą paklojo 71,6 mln. svarų. Kepa - brangiausias šios vasaros pirkinys Anglijoje.

Daugiausiai žaidėjų šiame perėjimų lange įsigijo "Fulham - 12 naujokų. "Wolves" pirmavo su 11 žaidėjų, bet "Fulham" dar po transferų lango pabaigos pranešė apie kelių futbolininkų nuomas.

Straipsnio įvertinimas: 5 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Losted
17 29 08-10 19:20
Dipsiukas MCFC:
Nu Klopas puse milijardo isleides jeigu ir ketvirtam sezone net kibiriuko jokio nelaimes tai bus :D:D
Žaisti CL finale, manau, kur kas didesnis pasiekimas nei laimet kokia nors Anglijos kibirine taure
Cheche
1 8 08-11 03:39
MCsirgalius:
Dipsniuk, nesakyk paimtume prapysima finale CL vietoj 2 trofėju. Tkrai paimtume :D :D I AM DONE Galvojau Lietuvoj tik futbolo lyg ten pas jus 20 metu užstriges, bet žiuriu ir supratima apie futbolo, gal net dar labiau užstriges. :)
O kiek kartu M. City yra daeje iki CL finalo? 0
dipsi EF gėda
2 8 08-11 09:23
Dipsiukas MCFC:
Nu Klopas puse milijardo isleides jeigu ir ketvirtam sezone net kibiriuko jokio nelaimes tai bus :D:D
Apie kokį pusę milijardo tu kalbi, protiškai atsilikusi bezdžione tu??? pažiūrėk už kokias sumas liverpoolis yra pardaves savo žaidėjus ir suprasi ,kad gali sau leist už tai pirkt.. Čia tavo arabų haremas,kuris tik iš naftos gyvena... pažiūrėsim kaip tavo plikiui šiemet europoj seksis...
 Džez
2 5 08-10 16:44
Fulhamas daugiau isigijo berods 13,transfermarkt.
Ttt
0 1 08-11 00:57
Bet italijoje transferu karaliai