Visos rungtynės
Kaip vertinate LFF sprendimą pasamdyti V. Urboną?
  • Teigiamai, geras savo srities specialistas
  • Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Visos apklausos

Paaiškėjo, kiek per šį transferų langą išleido "Premier" lygos klubai


2018-08-10 16:25:09 Premier League Transferai

Ketvirtadienį Anglijoje baigėsi 2018 metų vasaros perėjimų langas - klubai užbaigė savo sudėčių komplektaciją, nors žaidėjus parduoti dar galės iki rugpjūčio 31-os dienos.

"BeIN" suskaičiavo, kad iš viso Anglijos "Premier" lygos klubai per visą šį vasaros transferų langą išleido apie 1 milijardą 240 mln. svarų sterlingų. Tai mažiau nei praėjusią vasarą, kai buvo išleista beveik pusantro miljardo.

Taip pat buvo nustatyta, kad paskutinę perėjimų dieną "Premier" lygos klubai išleido 82,1 mln. svarų. Aktyviausiai ketvirtadienį dirbo trys klubai - Liverpulio "Everton", "Wolves" ir "Fulham".

Daugiausiai per šią vasarą išleido "Liverpool" klubas - jis naujiems pirkiniams nepagailėjo 176,3 mln. svarų. Brangiausias klubo pirkinys - vartininkas Alissonas.

Alissonas ir būtų tapęs brangiausiu "Premier" vasaros pirkiniu, jeigu ne vėlyvas Londono "Chelsea" sandoris su Bilbao "Athletic". Jie už tos pačios pozicijos atstovą paklojo 71,6 mln. svarų. Kepa - brangiausias šios vasaros pirkinys Anglijoje.

Daugiausiai žaidėjų šiame perėjimų lange įsigijo "Fulham - 12 naujokų. "Wolves" pirmavo su 11 žaidėjų, bet "Fulham" dar po transferų lango pabaigos pranešė apie kelių futbolininkų nuomas.

Straipsnio įvertinimas: 5 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (6)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

 Džez
2 5 08-10 16:44
Fulhamas daugiau isigijo berods 13,transfermarkt.
0 0 08-10 21:29
***s
MCsirgalius
4 3 08-10 21:07
Losted:
Žaisti CL finale, manau, kur kas didesnis pasiekimas nei laimet kokia nors Anglijos kibirine taure
Dipsniuk, nesakyk paimtume prapysima finale CL vietoj 2 trofėju. Tkrai paimtume I AM DONE Galvojau Lietuvoj tik futbolo lyg ten pas jus 20 metu užstriges, bet žiuriu ir supratima apie futbolo, gal net dar labiau užstriges.
Vaidoshius
2 0 08-11 14:23
Absoliuti tragedija, šitiek ištaškytų milijardų, o malkinės lavonai lošia graudžiausios kokybės futbolą kone top5 lygose, Ligue 1 gal tik lenkia, nes ten irgi begalviai afrikiečiai sudaro 80% lygos Jau geriau aukotų tuos milijardus kokiems vėžio gydymo tirimams ar panašiai, bent jau tikrai naudingai būtų panaudoti pinigai. $hitty, koks Neverpoolis ir Treniruočių bazė dar demonstruoja kažką toliau pažengus negu visa malkinė vis dar esanti XIX amžiuj. Duotų kas Bundės ar Serie A komandoms bent 10% tų pinigų, vapše malkinė būtų dūchinama be absoliučiai jokio gailesčio
Dipsiukas MCFC
13 4 08-10 16:43
Kl.opas. Jurgena cenzuruoja