Kurią komandą palaikysite A lygos čempionate?
  • Vilniaus "Riterius"
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Gargždų "Bangą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • "Kauno Žalgirį"
  • "Panevėžį"
  • Nepalaikysiu nė vienos

Visos apklausos

Pakvietimo į Prancūzijos rinktinę nesulaukiantis A. Laporte: "Akivaizdu, kad treneris turi asmeninių priežasčių"


2018-12-14 13:15:55 Manchester City FC Prancūzija

Aymericas Laporte negali suprasti, kodėl iki pat šiol vis dar nesulaukė progos debiutuoti Prancūzijos vyrų rinktinėje.

Praėjusią žiemą į "Manchester City" klubą atvykęs 24-erių metų centro gynėjas tapo itin svarbia Pepo Guardiolos mašinos dalimi. A. Laporte šį sezoną "Premier" lygoje kartu su Virgiliu van Dijku yra vadinami geriausiais savo pozicijos žaidėjais, tačiau Didier Deschampso gynėjo žaidimas dar neįtikina.

A. Laporte, žaidęs įvairiose Prancūzijos jaunimo rinktinėse, tikėjosi jau sulaukti pakvietimo prieš 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą, tačiau jo norams nebuvo verta išsipildyti – vietoj jo pakvieitimus gavo Adilas Rami ir Presnelis Kimpembe.

"Rinktinės treneris nekviečia manęs į komandą, tad viskas, kas man belieka – ir toliau sunkiai dirbti. Taip, galėčiau dabar būti pasaulio čempionas. Bet tai yra trenerio sprendimas.

Manau, jog tai asmeninės priežastys. Belieka tik gerbti jo sprendimą. Nesiruošiu jam skambinti, tiesiog toliau tęsiu karjerą aukščiausiame klubiniame lygyje. Treneris – vienintelis žmogus, kuris priima sprendimą", - savo mintis išsakė A. Laporte.

2016 metais Julenas Lopetegui įteikė A. Laporte pakvietimą žaisti Ispanijos rinktinėje, tačiau jo nepriėmė vien dėl noro atstovauti gimtąjai šaliai.

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (4)

Bianco
 Bianco
1 3 12-14 20:03
Uz Baskonia gales zaisti. O jei rimtai, tai nesutampa jo ir Dechampso biolaukai, ir kadangi jie cempionai, tai trenerio sprendimai nekvestionuojami
MettaworIdpeace
2 0 12-14 20:59
Bianco:
Uz Baskonia gales zaisti. O jei rimtai, tai nesutampa jo ir Dechampso biolaukai, ir kadangi jie cempionai, tai trenerio sprendimai nekvestionuojami
Is kur tu zinai, kad nesutampa ju biolaukai? Pz... Specialistas - psichoaanalitikas gal busi? Kuris vien paskaites straipsni, kuriame net nezusimenama apie jokius nesutarimus ar asmeniskumus gali nusprest, kad nesutampa biolaukai?