Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Pamatykite: pakeistas C. Ronaldo neliko patenkintas M. Sarri sprendimu


Cristiano Ronaldo nemėgsta būti pakeistas – tuo trečiadienį įvykusiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse galėjo įsitikinti Turino "Juventus" komandos strategas Maurizio Sarri.

C. Ronaldo, kuris rungtynėse prieš Maskvos "Lokomotiv" dar liko ir be įvarčio, kurį atėmė Aaronas Ramsey, 81-ąją minutę vietą aikštėje užleido Paulo Dybalai. Portugalui paliekant aikštę švieslentėje dar degė du vienetai – pergalingą įvartį tik pačioje susitkimo pabaigoje pasiekė Douglasas Costa.

34-erių metų puolėjui toks Maurizio Sarri sprendimas didelės šypsenos nesukėlė – jis keitimo metu akivaizdžiai parodė savo nepasitenkinimą.

Po rungtynių kalbėjęs M. Sarri teigė, kad tokį sprendimą priėmė norėdamas apsaugoti žaidėją nuo galimos traumos.

"Ronaldo buvo piktas, nes jis nesijautė labai gerai – prieš kelias dienas jis turėjo problemų kelio srityje", – situaciją komentavo strategas.

"Mačiau, kad pirmojo kėlinio pabaigoje jis buvo nervingas. Baiminausi, kad jis susižeis dar stipriau, todėl nusprendžiau jį pakeisti", – pridūrė M. Sarri.

Straipsnio įvertinimas: 2 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (10)

8 64 11-07 11:26
Čia reikia atsargiai. Ant slidžios ribos Sarri balansuoja. Dar keli tokie bajeriai ir Ronaldo pasakys, kad yra liūdnas. O tai nieko gero nereikštų, greit pakuotis lagaminus gali pradėt
CaptainAmerica
5 9 11-07 14:08
Keite nes norejo turbut pasaugoti pries savaitgalio mača su milan nes vidury savaites skundesi kelio skausmais. Bet matyt ronaldo gerai jautesi ir nenorėjo aikstes palikyti o sarri nutare apsidrausti.
10 13 11-07 11:32
kai kituose portaluose nieko nerašo apie karbauckį ar verygą tai komentatoriai nuleidžia garą ant ronaldo
35 29 11-07 11:30
Uj cristute pakeite vel pilnos asaros;DD vel beks mamai pasiskust;DDD
MettaworIdpeace
28 11 11-07 13:20
Va cia tai kovotojas, liuttasirdis, net su suvarytu keliu verziasi i aikste, maza to sugeba imust ivarti, nu beveik imust, jei ne pasalunas ramsey