Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Panevėžys" triumfavo pirmoje Lietuvos futbolo lygoje


2018-10-20 17:05:27 LFF I Lyga

Šiandien labai svarbias LFF I lygos rungtynes išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu“ žaidė „Panevėžio“ futbolininkai. Panevėžiečiai laimėjo šias rungtynes rezultatu 2:1 (0:0).

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova ir nė viena iš komandų nenorėjo smarkiau rizikuoti. Iki pertraukos nepaisant teritorinės panevėžiečių persvaros itin pavojingų momentų nepavyko sukurti nei šeimininkams, nei svečiams.

Antrajame kėlinyje audringai savo žiūrovų palaikomi panevėžiečiai perėmė iniciatyvą. Jau 63-ąją mačo minutę galėjo kristi į „Nevėžio“ vartus. D. Kingas pavojingai ir stipriai smūgiavo iš toli, o šeimininkų vartininkas tiesiai prieš save atrėmė kamuolį. Atskubėjusiam T. Salamanavičiui nepavyko iš arti nukreipti kamuolio į „Nevėžio“ komandos vartus.

Netrukus krito pirmasis mačo įvartis. 70-ąją susitikimo minutę įspūdingu tolimu smūgiu „Nevėžio“ vartininką nuginklavo A. Karvackis. Keli šimtai panevėžiečių, atvykusių palaikyti savo komandos, šėlo iš džiaugsmo.

88-ąją minutę šeimininkai iš arti smūgiu galva išlygino rezultatą. Prabėgus mažiau nei minutei, „Panevėžio“ futbolininkai vėl išsiveržė į priekį. Tiksliu smūgiu pasižymėjo A. Karvackis

Svečiai išlaikė persvarą iki pat finalinio arbitro švilpuko ir tapo LFF I lygos čempionais. FK „Panevėžys“ iškovojo kelialapį į Lietuvos A lygos pirmenybes.

Panevėžiečiai šį susitikimą žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis, T. Kačerauskas, M. Fridrikas, V. Gašpuitis, A. Karvackis, Ž. Banys (90′ E. Fiodorovas), J. Skinderis, T. Salamanavičius, P. Janušauskas (88′ R. Lazdinauskas), E. Tamulevičius (77′ M. Dūda), D. Kingas.

fk-panevezys.lt info

Straipsnio įvertinimas: 8 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (6)

3 12 10-20 18:18
Puiku. Panevėžys pagaliau vėl Alygoi žais. Manau tikrai geriau už Jonava. Ir sirgalių nemažai turi kurie palaiko komanda ir šiaip tikiu kad tikrai gali pajėgia komanda suburti. A lyga nuo to tik įdomesnė taps
Anbo
0 2 10-21 12:19
dainava:
tikiuosi ir dainava pateks.i A lyga
o iš kur Dainava paimtų pinigų žaidimui A lygoje? jei neklystu, dabartinis klubo biudžetas yra apie 100K, to tikrai nepakaks. Būtų "mušami berniukai". Reiktų biudžetą didinti bent 3-4 kartus norint normaliai pasivaržyti bent dėl priešpaskutinės vietos