Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Panevėžys" triumfavo pirmoje Lietuvos futbolo lygoje


2018-10-20 17:05:27 LFF I Lyga

Šiandien labai svarbias LFF I lygos rungtynes išvykoje su Kėdainių „Nevėžiu“ žaidė „Panevėžio“ futbolininkai. Panevėžiečiai laimėjo šias rungtynes rezultatu 2:1 (0:0).

Pirmajame kėlinyje vyko lygi kova ir nė viena iš komandų nenorėjo smarkiau rizikuoti. Iki pertraukos nepaisant teritorinės panevėžiečių persvaros itin pavojingų momentų nepavyko sukurti nei šeimininkams, nei svečiams.

Antrajame kėlinyje audringai savo žiūrovų palaikomi panevėžiečiai perėmė iniciatyvą. Jau 63-ąją mačo minutę galėjo kristi į „Nevėžio“ vartus. D. Kingas pavojingai ir stipriai smūgiavo iš toli, o šeimininkų vartininkas tiesiai prieš save atrėmė kamuolį. Atskubėjusiam T. Salamanavičiui nepavyko iš arti nukreipti kamuolio į „Nevėžio“ komandos vartus.

Netrukus krito pirmasis mačo įvartis. 70-ąją susitikimo minutę įspūdingu tolimu smūgiu „Nevėžio“ vartininką nuginklavo A. Karvackis. Keli šimtai panevėžiečių, atvykusių palaikyti savo komandos, šėlo iš džiaugsmo.

88-ąją minutę šeimininkai iš arti smūgiu galva išlygino rezultatą. Prabėgus mažiau nei minutei, „Panevėžio“ futbolininkai vėl išsiveržė į priekį. Tiksliu smūgiu pasižymėjo A. Karvackis

Svečiai išlaikė persvarą iki pat finalinio arbitro švilpuko ir tapo LFF I lygos čempionais. FK „Panevėžys“ iškovojo kelialapį į Lietuvos A lygos pirmenybes.

Panevėžiečiai šį susitikimą žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis, T. Kačerauskas, M. Fridrikas, V. Gašpuitis, A. Karvackis, Ž. Banys (90′ E. Fiodorovas), J. Skinderis, T. Salamanavičius, P. Janušauskas (88′ R. Lazdinauskas), E. Tamulevičius (77′ M. Dūda), D. Kingas.

fk-panevezys.lt info

Straipsnio įvertinimas: 8 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.



  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
dainava
6 18 10-20 17:54
tikiuosi ir dainava pateks.i A lyga
3 12 10-20 18:18
Puiku. Panevėžys pagaliau vėl Alygoi žais. Manau tikrai geriau už Jonava. Ir sirgalių nemažai turi kurie palaiko komanda ir šiaip tikiu kad tikrai gali pajėgia komanda suburti. A lyga nuo to tik įdomesnė taps
super
4 12 10-20 17:36
sveikinimai Paneveziui!!!viliuosi,kad surinks konkurecinga komanda A lygai ir zais zymiai geriau nei Jonava!
Žurnalistai
0 7 10-21 08:50
Eurofootball.lt žurnalistai, kodėl neperskaitėte šio straipsnio prieš kopijuodami iš kito portalo? "88-ąją minutę svečiai iš arti smūgiu galva išlygino rezultatą" - jūs žinote, kad ne svečiai ("Panevėžys", o šeimininkai ("Nevėžis" išlygino rezultatą? Nepatingėkite perskaikyti straipsnį prieš jį skelbdami ir netrinkite komentarų, jeigu juose pasakoma tiesa.
Anbo
0 2 10-21 12:19
dainava:
tikiuosi ir dainava pateks.i A lyga
o iš kur Dainava paimtų pinigų žaidimui A lygoje? jei neklystu, dabartinis klubo biudžetas yra apie 100K, to tikrai nepakaks. Būtų "mušami berniukai". Reiktų biudžetą didinti bent 3-4 kartus norint normaliai pasivaržyti bent dėl priešpaskutinės vietos