"Parma" išliko "Serie A" © Eurofootball.lt
Vakar buvo sužaistos atsakomosios "Serie A" išlikimo rungtynės tarp "Parma" ir "Bologna" vienuolikių. Nors po pirmojo mačo "Parma" turėjo vieno įvarčio deficitą, išvykoje jiems pavyko pasiekti palankų rezultatą.

"%c00069" 0 - 2 "%c00029"
16' [0 - 1] Giuseppe Cardone
45' [0 - 2] Alberto Gilardino

"Parma" ekipai pavyko pasiekti greitą įvartį - jau 16-ąją minutę pasižymėjo gynėjas Cardone. Per pirmojo kėlinio pridėtinį laiką antrą įvartį įmušė perspektyvusis Italijos nacionalinės rinktinės puolėjas Gilardino.

"Bologna" žaidėjams reikėjo mušti du įvarčius dėl išlikimo "Serie A", tačiau jiems to padaryti nepavyko - "Parma" švenčia pergalę bendru rezultatu 2-1.

Verta paminėti, kad rungtynių metu buvo parodytos net 7 geltonos kortelės - 3 šeimininkams, "Bologna" futbolininkams, ir 4 "Parma" žaidėjams. Taigi, "Parma" danguje, o "Bologna" kartu su "Atalanta" ir Mariaus Stankevičiaus "Brescia" keliauja į "Serie B".