Kaip manote, ar "Premier" lyga pratęs savo sezoną?
  • Taip, tai įvyks vasarą
  • Ne, pirmenybės bus nutrauktos
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Pasirodė išskirtinis C. Ronaldo vaizdo įrašas po triumfo Europos čempionate (VIDEO)


Vasarą Portugalijos rinktinė laimėjo svarbiausią titulą šalies futbolo istorijoje - tapo 2016 metų Europos čempionais.

Tris kartus geriausio pasaulio futbolininko vedama Portugalijos rinktinė triumfavo Senojo žemyno pirmenybėse. Pačiam Cristiano Ronaldo Europos čempionato finalas buvo skaudžiai džiugus - puolėjas rungtynių pradžioje patyrė traumą ir nebegalėjo tęsti susitikimo.

Vis dėlto po pratęsimo ir puikaus Ederio įvarčio portugalai nukovė turnyro šeimininkus prancūzus ir tapo Europos čempionais. Pats C. Ronaldo visą rungtynių eigą itin emociškai išgyveno prie atsarginių suolo.

Portugalai paviešino išskirtinį vaizdo įrašą, kuriame rūbinėje po triumfo kalbą rėžia komandos kapitonas C. Ronaldo.

"Pirmiausia, norėčiau padėkoti štai šiam žmogui (rodo pirštą į trenerį Fernando Santosą - red. past). Antrą, padėka keliauja visiems žaidėjas ir, žinoma, visam personalui.

Niekas netikėjo Portugalija, tačiau mes žinojome, kad galime tai padaryti. Esu labai laimingas - taigeriausia diena mano gyvenime. Pamirškime Čempionų lygos trofėjų ar individualius prizus. Šiandien yra mano laimingiausia gyvenimo diena.

Daug kartų dėl to verkiau. Brolis mane ramino, tačiau aš negalėjau su tuo susitaikyti. Tai yra svarbiausias trofėjus mano karjeroje. Esu labai, labai, labai laimingas", - pasakojo C. Ronaldo.

Straipsnio įvertinimas: 2 2