Paskutine PČ dalyve po daugiau nei trijų dešimtmečių tapo Peru (VIDEO)

Šiąnakt sužaistas paskutinis pasaulio čempionato atrankos susitikimas, vykęs tarp skirtingas konfederacijas atstovaujančių Peru bei Naujosios Zelandijos rinktinių. Pirmoji šių komandų akistata baigėsi be įvarčių, tad viskas sprendėsi iš naujo.

Pilno stadiono palaikomi Peru futbolininkai visų rungtynių metų sugebėjo susikurti daugiau pavojingų progų, o Jeffersonas Farfanas galingu smūgiu juos į priekį išvedė įpusėjus pirmajam kėliniui.

Vaizdas aikštėje buvo panašus ir po pertraukos. Tuomet 65-ąją minutę šeimininkų persvarą padvigubino Christianas Ramosas.

Nors galiausiai Chrisas Woodas dar galėjo Naujosios Zelandijos atsilikimą sušvelninti, jo smūgis buvo netikslus ir Peru šventė pergalę rezultatu 2-0.

Jos dėka šie Pietų Amerikos atstovai į pasaulio čempionatą pateko pirmą kartą 1982 metų.

Jie taip pat šiek tiek sujaukė reikalus Danijos bei Serbijos rinktinėms, nes FIFA reitinge užima 10-ąją vietą. Peru iškovoto kelialapio dėka traukiant burtus danai dabar atsidūrė trečiajame, o serbai - ketvirtajame krepšelyje.

Peru 2 - 0 Naujoji Zelandija
[1-0] 28' Jefferson Farfan
[2-0] 65' Christian Guillermo Ramos