Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Patikimi šaltiniai: Thiago gali tapti Madrido "Real" žaidėju


Užsienio žiniasklaida informuoja, kad Madrido "Real" svarsto galimybę pateikti pasiūlymą Miuncheno "Bayern" už saugą Thiago.

UEFA Čempionų lygos nugalėtojai neseniai sezonui atsisveikino su Mateo Kovačičiumi, taip pat vis dar nėra aiški Luka Modričiaus ateitis. Visgi, kaip po paskutinės spaudos konferencijos sakė Julenas Lopetegui, dėl L. Modričiaus nėra jokio klaustuku, bet naujo saugo klausimas vis dar atviras.

Kaip teigia "Barcelona" klubui artimas šaltinis Gerardas Romero, J. Lopetegui pradėjo kalbėtis su Florentino Perezu dėl galimybės Thiago pasikviesti į Ispanijos sostinę. Pats ispanas taip pat yra uždegęs žalią šviesą - jo santykiai su Lopetegui nuo rinktinės laikų yra itin šilti.

Be to, F. Perezas norėtų šiuo transferu šiek tiek įkasti "Barcelona" komandai, kuri šią vasarą kovojo dėl buvusio auklėtinio sugrįžimo į klubą.

Informaciją, kad Thiago norėtų sugrįžti į Ispaniją patvirtino ir "Bayern" klubui artimas šaltinis - Christianas Falkas. Jis pabrėžė, kad bavarai leistų išvykti saugui, jeigu sulauktų adekvataus pasiūlymo.

Manoma, kad Thiago kainuotų nuo 60 iki 80 mln. eurų.

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
a
0 5 08-10 14:32
Benito:
Bet ką daro Bayern? Paleis šią vasarą du pagrindinius centro saugus ir versis jaunimu?
Bayerno geriausi laikai buvo, kai centre zaidi ju akademijoje isauge Schweinsteiger'is ir Kroos'as, bei is Vokietijos vidutinioku papigiai nupirktas Luis Gustavo.
GANGSTA
0 5 08-10 13:33
Niekur šitas peristukinas neis
Extra
1 6 08-10 13:16
Nu šiaip vokiečių žurnalistai rašo, kad Thiago situacija Bayerne yra visai kitokia nei Jameso ar Lewos - jie leistųsi į derybas, jeigu ateitų normalus pasiūlymas. Kas liečia patį Thiago ir Real, tai žaidėjas yra idealus Lopetegui sistemai, abu vienas kitą puikiai pažįsta, todėl nėra net abejonių, kad įsilietų į žaidimą. Vienintelis minusas tai, kad tai reikštų greičiausiai Kovačičiaus pabaigą Reale. Bet šiaip būtų fun, ir cules susinervintų dėl dealo. Win-win.
..
3 8 08-10 13:06
Pats Bayerno prezidentas sakė, kad Thiago liks nes yra reikalingas. Bayernas žvaigždžių tikrai nepardavinėja, o tuo labiau barca juo net nesidomėjo. Nei vieno bido nepateikė ir net nesistengė.
Ihahamadrid
1 3 08-10 15:15
Bayern sake kad jeigu pasiulytu kazkas tinkama suma, tai Thiago paleistu, kas yra apie 70-80 mln. Jei vis del to Modricius paliktu Real, tai Thiago labai realus variantas.