Penkių įvarčių dramoje "Bayern" iškovojo vietą Vokietijos taurės finale

Trečiadienį sužaistas antrasis "DFB Pokal" pusfinalis, kuriame dramatišką pergalę išvykoje iškovojo "Bayern" ekipa, kuri rezultatu 3:2 palaužė "Werder" futbolininkus.

Vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje pelnė "Bayern" puolėjas R. Lewandowskis. Lenkas 36-ąją minutę pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolį ir nukreipė jį į vartus.

Antrąjį kėlinį taip pat sėkmingiau pradėjo svečiai. 63-ąją minutę kamuolį baudos aikštelėje gavęs T. Mulleris neklydo ir padvigubino "Bayern" persvarą.

"Werder" po tokio smūgio nepalūžo. 74-ąją minutę rezultatą sušvelnino Y. Osako, o vos po minutės jis tapo lygus, kai kamuolį į vartus pasiuntė M. Rashica.

Vis tik "Bayern" 80-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį - nuo 11 metrų žymos neklydo R. Lewandowskis.

"Bayern" Vokietijos taurės finale susitiks su "RB Leipzig" ekipa.