• Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Penkių įvarčių trileris baigėsi netikėtu "Barcelona" pralaimėjimu Supertaurėje

Ketvirtadienį vakare Saudo Arabijoje buvo sužaistas antrasis 2020 metų Ispanijos Supertaurės pusfinalis. Dėl patekimo į finalą susikovė du šalies grandai – "Barcelona" ir Madrido "Atletico".

Įvarčių ir emocijų kupinoje dvikovoje Diego Simeone kariauna netikėtai išplėšė pergalę rezultatu 3:2 ir pašalino "Barcelona" futbolininkus iš tolimesnės kovos dėl trofėjaus.

Pirmasis kėlinys buvo aktyvus, ypatingai iš "Barcelona" pusės, tačiau kiek netikėtai baigėsi be įvarčių.

Visgi antrasis kėlinys atnešė kur kas rezultatyvesnę kovą – jau kone pirmos atakos metu Koke po Angelio Correa perdavimo išvedė "Atletico" į priekį, tačiau vos po penkių minučių lygybę puikiu smūgiu atstatė Lionelis Messi.

62-ąją minutę Antoine'as Griezmannas galva nukreipė kamuolį į savo buvusios komandos vartus ir išvedė "Barcelona" į priekį. Tiek prieš įvartį, tiek po jo "Barcelona" visiškai dominavo su kamuoliu, tačiau 80-ąją minutę įvykiai pakrypo netikėta linkme.

Per tą laiką "Barca" buvo įmušusi dar du įvarčius, tačiau abu jie buvo anuliuoti po VAR peržiūros. Dovanėlės sulaukę "Atletico" futbolininkai patys netrukus buvo apdovanoti varžovų klaida – Neto užsidirbo 11 m. baudinį, kurį sėkmingai realizavęs Alvaro Morata išlygino rezultatą.

Į kovą netikėtai grįžę "rojiblancos" futbolininkai 86-ąją minutę katalonus nubaudė ir trečiuoju įvarčiu – gynybos spragomis pasinaudojęs A. Correa nukreipė kamuolį į Neto vartus. "Barcelona" po šio smūgio taip ir neatsigavo.

Sekmadienį dėl Supertaurės trofėjaus susikaus dvi Madrido ekipos – "Real" anksčiau įveikė "Valencia".

"Barcelona" 2 - 3 "Atletico"
46' [0 - 1] Koke
51' [1 - 1] L. Messi
62' [2 - 1] A. Griezmann
81' [2 - 2] A. Morata (11 m. baudinys)
86' [2 - 3] A. Correa

Startinės sudėtys:

"Barcelona": Neto; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Jordi Alba; Busquets, Vidal, De Jong; Griezmann, Messi, Suárez.

"Atletico": Oblak; Trippier, Felipe, Savić, Renan Lodi; Correa, Thomas, Herrera, Saúl; João Félix, Morata.

Straipsnio įvertinimas: 20 7
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (23) Seniausi (23) Geriausi (23) Anoniminiai (37)

27 66 01-09 23:00
Ko gero keisčiausia pergalė kokią yra tekę matyt. Net stebėjausi kaip Barca taip gerai žaidžia, tiesiog duxina Atletico. Bet kai neįskaitė dar vieno Barcos įvarčio ir vietoj 3-1, tapus vėl 2-1, Barca pamiršo ką reiškia žaisti futbolą. Tarsi nuo to momento Barcelona būtų įleidusi savo dublerius. Na, bet vėlgi, barsukiniai yra vieninteliai pasaulyje kurie moka taip pralaiminėt. Trenerį atleisti, vidurio gynėjų porą iškastruoti.
Analitikas
30 46 01-09 22:57
Turėjo būti lengva Barcelonos pergalė 4-1, bet futbole sėkmė yra labai galinga ir visi tapome to liudininkais 3-2 Atletico pergalė. Aišku labai trūko Ter Stegen, nes Neto padarė didžiulę klaidą kuri apvertė žaidimą.
9 21 01-09 23:49
Nemėgstu Atletico, bet kai po 3 Barsos ivarcio, kiri veliau atsauke, pamaciau kaip Pique su De Jong pasikele ir juokdamiesi ėjo, Suarez visas varžybas šaipėsi, Vidal....žiauriai patiko , kad gavo į kuprą. Aišku Messiui ne prie ko čia, bet Griezmano prostitutei irgi geras šūvis