Penktajame "SFL" ture netruko staigmenų (Papildyta) © Eurofootball.lt
Šį sekmadienį, birželio 29 dieną) "Sekmadienio Futbolo Lygoje" vyko V turo susitikimai. Po truputį pradeda aiškėti, kas nuo rudens žais aukščiausioje lygoje, o kam teks grumtis žemesnėje. Portalas EuroFootball.lt apžvelgia V turo rungtynes.

A grupė:

"%c00234" 1 - 2 "%c00235"
25' [1 - 0] Darius Užkuronis
50' [1 - 1] Tadas Kazlauskas
57' [1 - 2] Antanas Norkevičius

Įspėjimai: Antanas Norkevičius ("Viči")
Lukas Šandaris ("Pietų IV")
Nerijus Stanišauskas ("Viči")

Teisėjas - Paulius Malžinskas

"Viči" klubas iš Kauno atrodo po truputį atranda savajį žaidimą. Jie "Sekmadienio Futbolo Lygoje" iškovojo antrąją pergalę iš eilės šį kartą palauždami "Pietų IV" komandos pasipriešinimą.

"%c00242" 5 - 2 "%c00236"
6' [1 - 0] Šarūnas Pliska
12' [2 - 0] Linas Jocius
60' [3 - 0] Linas Urbanavičius
75' [4 - 0] Aurimas Daukšas
77' [4 - 1] Audrius Indriūnas
81' [5 - 1] Andrius Zeleskas
90' [5 - 2] Audrius Indriūnas

Teisėjas - Voldemaras Kundrotas

"Navigatoriai" iškovojo jau ketvirtąją pergalę "SFL" ir praktiškai užsitikrino vietą aukščiausioje lygoje. Šį kartą buvo įveikti "Studentai", kurie lygoje dar neiškovojo nei taško.

"%c00241" 0 - 3 "%c00240"
18' [0 - 1] Ruslanas Varza
29' [0 - 2] Virginijus Glušnys
73' [0 - 3] Žilvinas Mockus

Įspėjimai: Saulius Jakubauskas ("Prelegentai"), Virginijus Juozapavičius ("Prelegentai")

Teisėjas - Kadis Jugas

Centrinėse turo rungtynėse buvo užfisuotas labai netikėtas rezultatas. Be trejeto pagrindinių žaidėjų rungtyniavusi "Tygelio" komanda, sugebėjo įveikti "Prelegentus" net 3-0 ir taip iškopti į pirmąją vietą A grupėje.

B grupė:

"%c00239" 3 - 2 "%c00245"
2' [1 - 0] Jurij Gerasimov
4' [2 - 0] Andrej Juranec
15' [2 - 1] Vidmantas Palaima
39' [2 - 2] Dangiras Valiušis
42' [3 - 2] Valdas Armonas

Įspėjimai - Vitalij Ždanovič ("Narbutas")
Darius Lukšas ("Viesulas")

77' Darius Lukšas ("Viesulas") pašalintas iš aikštės

Teisėjas - Aleksandras Melnikovas

"Narbuto&Co" komanda pagaliau iškovojo pirmąją pergalę "SFL". Šiose įtemptose rungtynėse "Viesulo" komandai teko pripažinti varžovų pranašumą. Po šių laimėtų rungtynių, "Narbuto&Co" komanda dar neprarado vilties kovoti dėl patekimo į aukščiausiąją lygą. Beje, "Viesulas" rungtynes baigė dešimtyje, nes D.Lukšas už įžeidžiančius žodžius teisėjo atžvilgiu buvo pašalintas iš aikštės ir dabar yra diskvalifikuotas dviems susitikimams.

"%c00246" 1 - 3 "%c00237"
10' [0 - 1] Karolis Astrauskas
70' [0 - 2] Martynas Sadauskas
76' [1 - 2] Benas Baltušis
85' [1 - 3] Robertas Bujanauskas

Jaunoji "Kiemo" komanda pagaliau iškovojo pirmąją pergalę "Sekmadienio Futbolo Lygoje". "Kiemas" 3-1 nugalėjo "Lics" klubą, kuriame žaidžia ir keli seimo nariai. B grupėje per paskutinius du turus vyks labai arši kova dėl trečių ketvirtų vietų.

"%c00238" 1 - 8 "%c00244"
4' [0 - 1] Domantas Savicius
9' [0 - 2] Edas Ravinovicius
19' [0 - 3] Tomas Beinoras
32' [0 - 4] Domantas Savicius
63' [0 - 5] Raimondas Zilevicius
69' [0 - 6] Vitalis Zigmantas
76' [0 - 7] Vaidotas Neniskis
79' [1 - 7] Linas Radavičius
84' [1 - 8] Maxim Vojevodin

Nors "Šaltupys" ir vėl pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 1-8, tačiau ši komanda įmušė pirmąjį savo įvartį turnyre ir įmušė ne bet kam, o "Ozo" klubui, kuris iki tol "SFL" savo vartus buvo išlaikęs sausus. Po šių rungtynių tapo aišku, kad "Šaltupio" komanda nuo rudens tikrai žais žemesnėje lygoje.